Skatowana Bela wygrała walkę o życie! Potrzebny jej bezpieczny kąt - zbieramy na hotel

Wsparły 873 osoby
3 598 zł (199,88%)

Rozpoczęcie: 20 Stycznia 2018

Zakończenie: 30 Stycznia 2018

Rezultat zbiórki

Historia naszej Beli, skatowanej przez właściciela nareszcie znalazła szczęśliwe zakończenie! Bela po wielu tygodniach rekonwalescencji, a później kilkumiesięcznym pobycie w domowym hoteliku nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi.

Została adoptowana przez wspaniałą rodzinę ze Skoczowa, ma małego czworonożnego kolegę do wspólnych zabaw i trójkę ludzi do kochania. Mieszka w domu, chodzi na długie spacery do lasu i powolutku oswaja się z nowym życiem i nową rodziną. Wiele przeszła, bardzo wiele, ale to wszystko już za nią, i teraz może spokojnie cieszyć się życiem. Nowej rodzinie Beli dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego!


Kochani bardzo dziękujemy za pomoc dla skatowanej Beli, jesteście wspaniali!


Dzięki Wam udało się zebrać więcej, niż byliśmy w stanie sobie wymarzyć. Na naszej stronie internetowej oraz na naszym Facebooku będziecie mogli dowiedzieć się, jak dalej potoczyły się jej losy, oraz czy jej oprawca został skazany.

Jeżeli Bela znajdzie nowy dom, a pozostaną jeszcze pieniądze zebrane dla niej, przeznaczymy je na pomoc dla kolejnego najbardziej pokrzywdzonego przez ludzi psiaka, który trafi pod naszą opiekę, w ten sposób także Bela pomoże innemu psu.

Jeszcze raz wszystkim, którzy wsparli Belę z całego serca dziękujemy!

Bela w domowym hoteliku jest już od kilku miesięcy, odżyła, wypiękniała, nauczyła się mieszkać w domu, uwielbia swoich tymczasowych opiekunów, zaprzyjaźniła się z drugim mieszkającym tam naszym podopiecznym. Bela jest towarzyska, lubi zabawę i spacery. Zobaczcie jak dzięki Wam jest szczęśliwa!:-)

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 873 osoby
3 598 zł (199,88%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość