Pomóżcie stworzyć Skrzydlatą Przystań dla psi...

Katarzyna Grzegorczyk
organizator skarbonki

Od początku działalności Fundacji Skrzydlaty Pies robimy wszytko, co w naszej mocy, aby nasza pomoc bezdomnym, porzuconym, krzywdzonym zwierzętom była na najwyższym poziomie. Niestety, to się wiąże z ogromnymi kosztami leczenia, rehabilitacji, wyżywienia i przede wszystkim utrzymania zwierząt w najlepszych hotelach i domach tymczasowych.

Anonimowy Pomagacz

Naszym największym marzeniem jest stworzenie wlasnego ośrodka opiekuńczo - adopcyjnego - Skrzydlatej Przystani, w której wszyscy nasi podopieczni będą mogli przebywać tak długo, jak długo będą tego potrzebować, a my naprawdę zaoszczędzimy mnóstwo pieniędzy, które teraz wydajemy na hotele. Te pieniądzie, które teraz wydajemy na hotele, będziemy mogli wydać na pomoc kolejnym zwierzętom w potrzebie.

Jednak, aby w ogóle zacząć poważnie rozglądać się i zacząć szukać jakiegoś miejsca, musimy mieć chociaż "trochę" pieniędzy na początek.
Może ten konkurs okaże się doskonałą okazją na START ?

Anonimowy Pomagacz
Wiecie, że nigdy nie odpuszczamy, nigdy nie zatrzymujemy się w połowie drogi, jak się za coś bierzemy, to robimy to od początku do końca i mamy nadzieję, że i ten cel wcześniej czy później też uda nam się zrealizować!

Anonimowy Pomagacz
A jeśli zechcecie nas w tym wspomóc i dołaczyć to stworzenia Skrzydlatej Przystani, to my tylko i aż możemy Wam ogromnie podziękować!

Anonimowy Pomagacz


Już od dawna mamy w głowach to, jak to miejsce ma wyglądać, wiemy, co chcemy tam robić, jaką chcemy stworzyć społeczność cudownych ludzi wokół Skrzydlatej Przystani, aby zwierzaki, które tam trafią miały wspaniałe warunki do tego, aby wrócić do zdrowia, do równowagi psychicznej i zacząć nowe szczęśliwe i bezpieczne życie.

Dziękujemy
Ekipa Fundacji Skrzydlaty Pies i Adopcji Malamutów

Wsparli

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

100 zł

Blizzard

5 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Małgorzata

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
4 401 zł
Wsparło 230 osób