Słodka czwórka - kociaki z rowu

Fabryka Mruczenia
organizator skarbonki

Pod nasze skrzydła trafiła czwórka kociego rodzeństwa. Dostaliśmy pilną informację, że maluszki potrzebują na już jakiegoś kącika ponieważ pobliskie schronisko odmówiło ich przyjęcia. Osoba, która je znalazła czekała, aż do maluszków wróci ich mama, ale niestety nic takiego nie nastąpiło :( Nie było innej opcji jak tylko szybkie otoczenie ich opieką.

Nasze dwa domy tymczasowe zobowiązały się zająć kociakami choć to wymaga od nich naprawdę dużego poświęcenia. Maluszki mają ok. 2 tygodni, oczka mają już otwarte, ale piją mleko z butelki. Okazało się, że 3 czarnuszki to chłopcy. Są tak słodkie, że dostały adekwatne imiona - Twix, Bueno, Oreo, biało- czarna kotka to Monte. Na razie rozwijają się dobrze co nas bardzo cieszy. Niestety taka gromadka dla Fabryki, która funkcjonuje tylko dzięki wsparciu finansowym dobrych ludzi będzie za chwilę bardzo dużym wydatkiem.

Czekają ich wizyty u weterynarzy, odrobaczanie, szczepienie, kastracja. A to tylko "pakiet podstawowy", zakładający optymistycznie, że nic pod drodze się nie wydarzy z ich zdrowiem. A z tym bywa niestety różnie, jak wszyscy wiemy :( A muszą jeszcze coś jeść, pić, żwirek też swoje kosztuje no i te kilka myszek do poganiania też... Docelowo będziemy szukać im domów stałych.

Dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie, żeby maluszki choć ich życie zaczęło się smutno, były szczęśliwe i czuły się kochane. Chcemy zapewnić im wszystko czego będą potrzebować. Pomożecie nam?

0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 1 500 ZŁ