Pobieramy się - Tesska i Adam

Anna Tess Gołębiowska
organizator skarbonki

We're getting married!

Pobieramy się!

Już dawno zdecydowaliśmy się być ze sobą na dobre i złe, ale chcielibyśmy w końcu sformalizować ten stan i podzielić się naszą radością z całym światem.

Nasz ślub odbędzie się 19 sierpnia 2017 roku o godzinie 15:00 w Urzędzie Stanu Cywilnego we Wrześni (ul. Chopina 9).

Jeśli chcielibyście przyłączyć się do naszego świętowania i wznieść z nami toast – serdecznie zapraszamy! Prosimy tylko o sygnał z wyprzedzeniem, abyśmy mogli oszacować, ile osób się pojawi.

Niestety zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie stać nas na wesele naszych marzeń, dlatego chwilowo rezygnujemy z wyprawienia go. Chcielibyśmy móc bawić się w naprawdę szerokim gronie bliskich, przyjaciół i znajomych i aby nie musieć obcinać tej listy z konieczności, postanowiliśmy poczekać. Dodatkowo we Wrześni nie ma ani jednego lokalu, w którym moglibyśmy wyprawić wesele bezglutenowe - a więc siłą rzeczy zabawa dla panny młodej polegałaby na obserwowaniu, jak inni jedzą, a ona nie może. Może kiedyś jeszcze będzie nas stać na wymarzone wesele… i wtedy urządzimy je w którąś z rocznic. Ale nie chcemy dłużej odkładać ślubu, ponieważ zależy nam na tym, by naprawdę stać się mężem i żoną.

W związku z tym, że ceremonia ślubna ograniczona będzie do samego ślubu, bez imprezy po nim, zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób, zwłaszcza tych mieszkających daleko, przyjazd mógłby okazać się bardzo kłopotliwy. Nie chcemy też narażać Was na koszty podróży, skoro nie możemy następnie podjąć Was wystarczająco serdecznie. Stąd pomysł utworzenia tej temu wydarzeniu miejsca w sieci – byśmy mogli cieszyć się Waszą obecnością choć wirtualnie. Naszą ślubną stronę znajdziecie tutaj: http://slub.kmieciak.photos a wydarzenie na Facebooku tutaj: https://www.facebook.com/events/13902364333 4742/

Nie oczekujemy żadnych prezentów. Jeśli jednak chcielibyście pojawić się z kwiatami czy wysłać nam coś pocztą, mamy propozycję i prośbę. Jeśli przyjedziecie, zamiast kwiatów przywieźcie karmę lub zabawki dla kotów. Przeznaczymy ją na dokarmianie wolnożyjących kotów we Wrześni oraz na podopiecznych Fundacji Koci Azyl z Poznania – z której przygarnęliśmy jednego z naszych kotów. Jeśli zaś chcielibyście wysłać nam jakiś drobiazg, przeznaczcie te pieniądze na wirtualną zbiórkę, a życzenia napiszcie po prostu tutaj, w księdze gości. Ucieszycie nas tym podwójnie – będziemy mieli nie tylko świadomość, że cieszycie się naszym szczęściem, ale też że środki trafiły do istot naprawdę potrzebujących. A ciepła myśl i uczynienie świata choć trochę lepszym to najpiękniejszy prezent, jaki możemy sobie wymarzyć. No chyba że chcecie podesłać zwykłą kartkę z życzeniami – to byłaby fantastyczna pamiątka po tak ważnym dla nas dniu.

Z góry dziękujemy

Anna Tess Gołębiowska-Kmieciak (in spe) & Adam Kmieciak a.k.a. Gotan

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

250 zł

Od starościny nie-weselnej :*

20 zł

Jagienka

30 zł

Kasia

Gatulacje!
50 zł

Anna Sauter

X zł

Redakcja Radia Września

Życzymy jeszcze więcej miłości i radości. Siły do pokonywania codziennych przeszkód. Cierpliwości i wzajemnego szacunku. I przede wszystkim dużo zdrowia.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2020%
2 020 zł Wsparło 28 osób CEL: 100 ZŁ