Pomóż nam je ratować!

Zbiórka zakończona
Wsparły 42 osoby
1 945 zł (64,83%)

Rozpoczęcie: 24 Stycznia 2021

Zakończenie: 1 Marca 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
05 Marca 2021, 20:21
Zakończenie zbiórki

Mimo, że nie osiągnęliśmy celu, czyli nie zebraliśmy 3000 zł kończymy tę zbiórkę. Jest już marzec, zaczyna się czas kocich amorów a po nim, jak wiadomo przychodzi czas kocich niechcianych miotów :( Mamy zgłoszenia karmicieli o kotkach, które natychmiast są do odłowienia i kastracji. Te pieniędze są potrzebne nam już teraz. Wszystkich, którzy chcieliby nadal zasilać nasze konto i pomagać w działaniu, zapraszamy do następnej zbiórki, która na pewno się tutaj pojawi. Dziękujemy Wam bardzo za wsparcie ❤

Nasze stowarzyszenie funkcjonuje tylko w oparciu o nasze składki i Wasze darowizny. Zaczynamy od zera. Niewiele mamy, a chcemy pomagać bardziej, skuteczniej i szybciej - dlatego prosimy o wsparcie na leczenie naszych podopiecznych.

Pod naszą opiekę trafiają najczęściej koty chore, wymagające leczenia na typowe choroby bezdomnych kotów: robaki, świerzb, koci katar, pchły a czasem wymagające dłuższego pobytu w domu tymczasowym, specjalistycznej karmy, podkładów. Koszty ich leczenia spoczywają na stowarzyszeniu. Bez Waszego wsparcia nie będziemy mogli opiekować się tymi cierpiącymi zwierzętami.

Czasem konieczny jest szpital i wtedy rachunek jest naprawdę wysoki. Wiemy, że tak jak my chcecie pomagać, dorzucić swój grosik, ciepłe słowo, wsparcie. Pomóżcie nam być w gotowości. 

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 42 osoby
1 945 zł (64,83%)