Zwierzakobus dla psów odebranych z pseudohodowli

Germaine Chekerjian
organizator skarbonki

Kochani!

Zwracamy się do Was z prośbą. Twój 1 zł to realna szansa na pomoc dla psów z pseudohodowli! Liczy się ilość osób wpłacających a nie wartość wpłat np., 100 osób po 1 zł - czym więcej tym lepiej!

Jesteśmy jedną z najskuteczniejszych organizacji w Polsce w walce z pseudohodowlami. Reprezentujemy prawa pokrzywdzonych zwierząt w Sądach jako oskarżyciel posiłkowy. Uczestniczyliśmy w jednym z najgłośniejszych procesów karnych w sprawie pseudohodowli w Dobrczu pod Bydgoszczą. Sądy doceniają naszą wiarygodność i uczciwość, dlatego otrzymaliśmy na rzecz naszej organizacji rekordową nawiązkę. W sprawie orzeczono najwyższy wyrok prawomocny w Polsce dla skazanych.

Walczyliśmy również o los znanych z mediów Buldogów francuskich, które miały wrócić do niehumanitarnych warunków.

Od prawie 5 lat walczymy o los zwierząt z odenranych przez nas z pseudohodowli pod Opolem Lubelskim. Rok temu zlikwidowaliśmy masakryczną pseudohodowle pod Zduńską Wolą.

Pod naszą opieką tylko w tym roku mieliśmy kilkaset psów. Buldogi francuskie, Mopsy, Pomeraniany i inne zwierzaki które, potrzebowały natychmiast pomocy. Uratowaliśmy tysiące psów w potrzebie.

Kastrujemy, chipujemy, leczymy i ratujemy każdego zwierzaka.

Zawsze pomagamy. Teraz pomocy potrzebujemy my! Dla nas Zwierzakobus to spełnienie marzeń.  Pomożecie? Udostępniajcie swoim znajomym. Oznaczajcie nas w mediach społecznościowych. Dzięki Wam możemy jeszcze bardziej skutecznie pomagać. 

D Z I Ę K U J E M Y  za każdą przekazaną złótówkę.

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Eliza

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

ElaR

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2 545 zł
Wsparło 197 osób