Fundacja SOS dla Jamników

Ela Gwiazda
organizator skarbonki

Dyzio z SOS dla Jamników

1,5 roczny psiak w typie jamnika. Drobniutki, przesympatyczny. Jest wesoły, energiczny i bardzo kontaktowy. Niestety ma koślawość kończyn przednich. Prawdopodobnie jest to spowodowane zaburzeniami rozwojowymi układu kostnego w okresie wzrostu. Mimo to świetnie radzi sobie z chodzeniem i jest uroczy :). Mamy nadzieję, ze pomożecie nam psiaka zdiagnozować. Wiadomo w sensie wizualnym nic nie zmieni, ale może jakieś ćwiczenia pozwalające na większe usprawnienie.


Wierzymy że uda się Dyziowi rozkochać ludzkie serce. Mamy nadzieję że jest KTOŚ kto pokocha pomimo krzywej łapki, pokocha za to że jest. To najważniejsze jest niewidoczne.

Liczymy że pomożecie nam Państwo zrobić nie tylko diagnostykę ale, badania i kastrację. Mamy nadzieję, ze wkrótce pojawi się człowiek skłonny dać szansę Dyziowi, ofiarować dom, a w nim siebie i miłość, na jaką zasługuje. Może nigdy jeszcze tak rozumianej miłości, odpowiedzialnej, bezwarunkowej, gdy nie kocha się "za", a "pomimo" nie doświadczył? 

Ja Dyzia poznałam i od razu przypadliśmy sobie do gustu. Poznał się na mnie, hehe ;) Widać na zdjęciach jak bardzo potrzebuje swojego pańcia lub pańci....

Ktoś powie: "ale to nie jamnik!" Tylko ciiiiii, żeby Dyzio nie usłyszał, bo on wie, że jest 100% jamnikiem z czego jest bardzo dumny i szczęśliwy ;) Zresztą widać na zdjęciach! 

Pomóżmy naszemu Krzywołapkowi <3

Los Dyzia możecie śledzić tutaj:

https://www.facebook.com/events/764963766914107/

Wsparli

20 zł

anonim

Kiki też wspiera :)
10 zł

ania

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

Antek i Lucek również wspierają Dyzia :)
5 zł

Daria

50 zł

Lili

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
5%
110 zł Wsparło 5 osób CEL: 2 000 ZŁ