Pomóż Fundacji Viva stworzyć spot ratujący zw...

Katarzyna Rostalska
organizator skarbonki

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! od lat walczy o poprawę losu zwierząt i zmianę ich postrzegania w świadomości ludzi!

W celach statutowych Fundacji jednym z najważniejszych zapisów jest humanitarna ochrona zwierząt.

Dlaczego wybraliśmy właśnie ten obszar działalności? Ponieważ prawa zwierząt są nagminnie łamane, a człowiek eksploatuje żywe, czujące stworzenia w sposób urągający jakimkolwiek etycznym normom. Szczególnie okrutny los człowiek zgotował zwierzętom hodowanym przemysłowo.

Bardzo ważnym elementem realizacji naszych celów statutowych są kampanie edukacyjne i informacyjne. Fundacja Viva prowadzi ich naprawdę wiele, np. "Zostań wege na 30 dni". Co roku organizujemy też Tydzień Wegetarianizmu. Angażujemy się również w politykę walcząc o nowelizację ustawy o ochronie zwierząt.

Teraz mamy możliwość pójść o krok dalej i dotrzeć do ludzi w najskuteczniejszy możliwy sposób. Chcemy pokazać prawdę o chowie przemysłowym za pomocą reklamy społecznej...

Jak wyglądają współczesne realia chowu przemysłowego zwierząt? Ile prawdy jest w reklamach przedstawiających pasące się na zielonych łąkach krowy i "szczęśliwe", wiejskie, kury?Jaki wpływ na los i życie zwierząt mają nasze wybory żywieniowe? Za co naprawdę płacimy w sklepie kupując mięso?

Fundacja Viva! Akcja dla Zwierząt i kolektyw filmowy MAMY TO! inicjują projekt pierwszej w Polsce reklamy społecznej dotykającej kwestii chowu przemysłowego.

Do ukończenia projektu potrzebujemy Waszej pomocy. Zbieramy pieniądze na opłacenie kosztów realizacji spotu, m.in. scenografia, charakteryzacja, sprzęt filmowy, kostiumy.

Wszyscy twórcy pracują non profit!

Mamy unikalną możliwość przebić się z naszym przekazem do mediów głównego nurtu i przedstawić problem praw zwierząt szerszej opinii publicznej.

Wspomóż nas w realizacji spotu i pomóż zwierzętom!

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

:)
50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Tak trzymać!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
107%
8 588,36 zł Wsparło 286 osób CEL: 8 000 ZŁ