"Mruczek sam nie poprosi o pomoc" - zbiórka d...

Fundacja Psi Los
organizator skarbonki

Fundacja Psi Los

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I edycji ogólnopolskiej zbiórki środków przeznaczonych na zakup karmy dla bezdomnych i potrzebujących kotów.

Panuje powszechne przekonanie, że kot zawsze jakoś sobie poradzi. Niestety, ten stereotyp okazuje się całkowicie błędny. W dzisiejszych czasach wolno żyjące koty mają mocno „pod górkę”. Z jednej strony dokarmiane są przez osoby, którym ich los nie jest obojętny (tzw. karmicieli społecznych), z drugiej zaś zamyka się przed nimi piwniczne okienka lub przegania z miejsc, w których mogłyby się ogrzać i schronić przed mrozem lub deszczem. Wychłodzenie organizmu jest, poza głodem, bezpośrednim zagrożeniem życia dla kota. Często dosłownie w ostatniej chwili przeziębione i przemarznięte trafiają do schronisk lub zostają otoczone opieką przez fundacje, stowarzyszenia czy też przytuliska. Ile z nich nie ma tego szczęścia…

Jeśli chcesz wesprzeć koty przebywające pod opieką Stowarzyszenia "START" przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Mruczek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Stowarzyszenie START ma na celu szeroko rozumianą pomoc zwierzętom Polsce. Powstało w 2016 roku, z inicjatywy społeczniczki i wieloletniej działaczki na rzecz zwierząt, która zrzeszyła małą grupę osób, które intensywnie pomagają kotom. Naszymi podopiecznymi często pozostają koty po wypadkach, przewlekle chore, które mają zerowe szanse na stały dom. Obecnie pod Naszą opieką mamy same koty generujące koszta, które wymagają ciągłych wizyt u weterynarza oraz różnych badań, leków. Zajmujemy się kastrowaniem kotów bezdomnych na terenie Bydgoszczy, Koronowa i bliskiej okolicy.

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

przez pryzmat lat

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
5%
250 zł Wsparło 7 osób CEL: 5 000 ZŁ