#staryconiechciałpsa ma urodziny!

Matka PsiOlka
organizator skarbonki

Matka PsiOlka

Tak się składa, że nasz #staryconiechciałpsa za kilka dni ma urodziny i to okrągłe!

Pomyślałam, że skoro on tak dzielnie nas znosi: i to poranne spa Gumki, i tę osikaną wszędzie podłogę, zjedzoną futrynę, nadgryzione listwy przypodłogowe , te degustacje kwiatków i piski i awantury i jeszcze sprząta te glisto-kupy - to może jednak należy mu się jakiś prezent? :))

Wiadomka, że nasz stary jest filantropem,  (inaczej już dawno ja i reszta bandy mielibyśmy kojec na podwórku xD), a w dodatku na drugie ma Mikołaj (serio!) dlatego na jego imprezie urodzinowej będzie stała skarbonka, której zawartość przekaże  naszej ulubionej Fundacji Serce dla Zwierząt <3 

Stwierdziłam, że fajnie byłoby podwoić stawkę :)

Jesteście z nami niemal każdego dnia od rana do wieczora, czasem macie z nas bekę, często wspieracie dobrym słowem i trzymacie na duchu. Jesteście przy wzlotach i upadkach, więc może chcielibyście dorzucić się do tego prezentu, który wspólnie zrobimy fundacyjnym zwierzakom? :))


Co więcej jak się okazało stary ma nie tylko okrągły jubileusz wynikający z metryki, ale też jubileuszową okrągłą ilość tymczasów, które zdzierżył, na koncie - wliczając obecny narybek pękło nam 50 tymczasów!

I stary to wszystko zniósł! :D

To jak poświętujesz razem z nami? Dorzucisz jakiś grosz?

5? 10? 15 ziko? Może też być kwota odpowiadająca wiekowi starego :D (ale to dla chętnych! chociaż nie powiem - fajny quiz xD)

Z góry piękne dzięki!!

Wsparli

30 zł

Krokus

Dla przyszywanego Starego Sto lat!
50 zł

@trzypsyzsosnowca

100 lat 🥳🥳
20 zł

Olaa

70 zł

Kiwi

Wszystkiego Najlepszego! 🥳🥳
20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
105%
2 100 zł Wsparło 61 osób CEL: 2 000 ZŁ