Stefka - cudowna sunia prosi o wsparcie

Anna Wrzeszczyńska
organizator skarbonki

Witajcie!

Pod naszą opiekę trafiła niedawno Stefka. Sunia niezwykle kochana i bojaźliwa. Człowiek musiał ją okrutnie skrzywdzić. Nie wiemy skąd wzięły się strupy na całym ciele. Czy została pobita, czy może wyrzucona z samochodu. Znaleziona w okolicach Siedlec. Nie miała siły iść, a kiedy udało jej się podnieść potykała się o łapkę, w której nie miała czucia. Plamiła z dróg rodnych. Poddaliśmy ją sterylizacji ratunkowej, w trakcie której okazało się, że w drogach rodnych znajdowało się rozkładające się ciało szczeniaka... Nawet nie umiemy sobie wyobrazić w jakim bólu musiała być Stefka.

Sunia przeszła też konsultacje ortopedyczną i neurologiczną, w celu ocenienia stanu przedniej lewej łapki. Obie konsultacje potwierdziły nasze obawy - Stefka nie ma czucia w łapce, jak i szans by je odzyskać. Dodatkowo obciążała ona kręgosłup i zaburzała równowagę suni.

Musieliśmy podjąć decyzję o amputacji łapki. Ku naszej radości Stefka dobrze zniosła operację i teraz dochodzi do siebie w domu tymczasowym.

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie zbiórki na leczenie Stefki. Poza już wykonanymi operacjami (2,270 + 2,385 zł) dojdą koszty:

- szczepień

- badań krwi

- ściągnięcia szwów

- konsultacji

- odrobaczenia

- zabezpieczenia przeciw kleszczom

Będziemy niezwykle wdzięczni za Wasze wsparcie dla naszej kochanej Stefki!

Anna Wrzeszczyńska

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Sylwia

Trzymaj się Kochana :)
40 zł

Agnieszka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
46%
2 770 zł Wsparło 81 osób CEL: 6 000 ZŁ
Wesprzyj