Fundacja "Sterczące Uszy"

Fundacja "Sterczące Uszy"
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Vanessa Szmatuła

E-mail fundacjasterczaceuszy@gmail.com

Telefon 500433539

Lokalizacja Luboń, wielkopolskie

Poznajcie Fundację Sterczące Uszy - organizację, którą założyły dwie kobiety z pasji i miłości do czworonogów 14 kwietnia 2022 roku.

Nasza historia zaczęła się w innej organizacji pomagającej zwierzętom. Poznałyśmy się szukając dla nich nowych domów oraz tymczasowo przyjmując ich pod naszym dachem. Wspólna chęć działania zmotywowała nas do założenia naszej oficjalnej fundacji. 

W tej chwili w Zarządzie Fundacji działa jedna osoba + wolontariusze. Wspólnie stawiamy na dobre relacje i prowadzimy otwarty dialog z rodzinami adopcyjnymi. Angażujemy się w nasze działania z wielką pasją, dbając o dobre warunki i opiekę dla każdego zwierzaka, którego ratujemy.

Obecnie, nie posiadając schroniska ani przytuliska zapewniamy bezpośrednią opiekę lub miejsce zwierząt w domach tymczasowych/hotelikach, a następnie aktywnie poszukujemy dla nich rodzin adopcyjnych.
Działamy dzięki wpłatom i pomocy ludzi, dla których dobro zwierząt ma znaczenie. Mamy ambitne plany na przyszłość, chcemy poszerzyć zakres naszych działań i pomóc jeszcze większej ilości potrzebujących zwierząt.

Fundacja Sterczące Uszy to historia o ludziach, które nie poddają się i podejmują działania dla dobra zwierząt, niezależnie od przeciwności losu. 

Pomogli

Ładuję...

Adopcje