Fundacja "Sterczące Uszy"

Fundacja "Sterczące Uszy"
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Vanessa Szmatuła

E-mail fundacjasterczaceuszy@gmail.com

Telefon 661753869

Lokalizacja Luboń, wielkopolskie

Fundacja "Sterczące Uszy" to młoda organizacja pozarządowa działająca na zasadach wolontariatu, czyli nie pobierająca wynagrodzenia ani nie zatrudniająca pracowników. W Fundacji działają dwie osoby i wolontariusze (dt, transport). Oddajemy swoje serce, czas, pieniądze, łzy... Tak, łzy też.

Fundacja ratuje bezdomne, skrzywdzone, porzucone, znalezione psy i koty na terenie Polski. Zwierzęta trafiają do domów tymczasowych - nie posiadamy schroniska ani ogrodu z kojcami, przez co czasami musimy odmawiać pomocy z braku miejsca do ulokowania zwierzaka :( Dlatego jeśli możesz, zgłoś się! Zostań domem tymczasowym i pomóż pomagać.

Zwierzęta trafiające do nas są zapchlone, zarobaczone, chore, przestraszone, lękliwe... Młode, stare, małe i duże... Niedożywione, samotne... Jedne jak widzą miske z jedzeniem to się rzucają i pochłaniają w sekunde, inne natomiast obserwują i nie podchodzą. Boją się. Boją się, że coś im zrobimy... Tak je skrzywdził cZŁOwiek.

Zwierzęta, które mają stworzone ogłoszenia adopcyjne są przebadane, odpchlone, odrobaczone, wyleczone (lub w trakcie leczenia) i oswojone z człowiekiem. Jeśli fundusze pozwalają to wykastrowane. Nie oddajemy tzw kota w worku.

Nasza Fundacja działa tylko dzięki dobroci ludzi i poświęconego wspólnego czasu. Dzięki darczyńcom, domom tymczasowym, sponsorom, bazarkom. Osobom, które chcą pomagać!

Nie możemy zbierać 1% z pitów - jest to możliwe dopiero po 2 latach od założenia fundacji i otrzymaniu statusu OPP.

Dlatego, jeśli zależy Ci by zwierzęta poznały co to:

- miłość, spokój, bezpieczeństwo

- pełna miska jedzenia, świeża woda

brak bólu, ciepło, legowisko/łóżko

By zyskały nowy, dobry, odpowiedzialny dom...

-> Zgłoś się jako dom tymczasowy!

-> Wesprzyj zwierzaki regularną kwotą

-> Wesprzyj zwierzaki paczką żywieniową

Masz inny pomysł na pomoc? NAPISZ DO NAS!

Znajdziesz nas na:

instagram.com/sterczaceuszy

fb.com/sterczaceuszy

fundacjasterczaceuszy@gmail.com

Pomogli

Ładuję...

Adopcje