Zbiórka na zabiegi sterylizacji i kastracji kotów - Bardzo prosimy o wsparcie

Zbiórka zakończona
Wsparło 109 osób
3 645 zł (72,9%)

Rozpoczęcie: 1 Marca 2019

Zakończenie: 31 Grudnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
10 Maja 2019, 09:57
Ile już zrobiliśmy

Od początku tego roku do 10 maja skierowaliśmy już 22 koty na zabiegi sterylizacji i kastracji, które są podstawą w opiece nad zwierzętami wolno żyjącymi. Koszt samych tych zabiegów to około 2640zł.  Dzięki temu już nie urodziło się kilkadziesiąt niechcianych, bezdomnych kociąt, a wysterylizowane kotki i wykastrowane kocury mają sznsę na lepsze i bezpieczniejsze życie. 

W dalszym ciągu bardzo prosimy o pomoc w finansową. Na zbiórce nie mamy jeszcze nawet pokrycia 50% kwoty na już wykonane zabiegi. A cały czas napływają do nas nowe zgłoszenia o potrzebujących kotach i chcielibyśmy wszystkim dac szansę na lepsze życie i w tym roku możliwie jak najwięcej wysterylizować czy wykastrować.  
Z góry dziękujemy każdemu kto pochyli się nad naszą prośbą i wspomoże złotówką lub kilkoma.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wpłaty, dzięki którym będziemy mogli, tak jak w latach poprzednich, przeprowadzać sterylizacje i kastracje kotów wolno żyjących i trafiających pod naszą opiekę.  

Sterylizacja i kastracja kotów jest najlepszym, najbardziej humanitarnym i w dłuższej perspektywie najtańszym sposobem ograniczenia populacji tych zwierząt.

Korzyści wynikających z zabiegów jest wiele. Działają one m.in. bezpośrednio i pośrednio na poprawę zdrowia i dobrostan kotów wolno żyjących. Eliminują zagrożenie wystąpienia ropomacicza i guzów listwy mlecznej u kotek, zmniejszają możliwość zarażenia się chorobami zakaźnymi wśród kocurów przez ograniczenie presji reprodukcyjnej i związanych z tym walk kotów.

Na podstawie poprzednich lat szacujemy, że na te zabiegi w obecnym roku wydamy około 5000 zł, dlatego też zakładamy zbiórkę na taką kwotę.

Bardzo liczymy na Państwa jak zawsze nieocenioną, pomoc. Dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
39 zakończonych zbiórek
Wsparło 109 osób
3 645 zł (72,9%)