Dorzuć złociaka dla bezdomnego zwierzaka!

Monika Płaza
organizator skarbonki

       

 

Nie mogą się poskarżyć, bo głosu nie mają

Godzą się z losem, jaki człowiek im daje

Rodzą potomstwo 2 razy do roku,

a Ty bezradnie przyglądasz się z boku.

 

Wrażliwy człowiek czuje się zupełnie bezradny wobec wszechotaczającej nas bezdomności zwierząt. ALE RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Pomóż nam OGRANICZYĆ POPULACJĘ NIECHCIANYCH ZWIERZĄT! Dorzuć swoją złotówkę do puli STERYLKOWEGO KOŁA RATUNKOWEGO.

Zbieramy złotówki i grosze na STERYLIZACJE zwierząt bezdomnych lub wiejskich, gdzie rozród nie jest kontrolowany…. Mówimy NIE topionym miotom, szczeniakom kończącym swój krótki żywot na wiejskiej drodze pod kołami auta,umierającym z głodu i chorób.

  

Nasz sprawdzony już program cieszy się popularnością, a sądząc po ilości zgłoszeń i ciągłych zapytań, możemy znacząco ograniczyć ilość zwierząt niechcianych. Analizujemy i sprawdzamy zgłoszenia, dokumentujemy je zdjęciami, gwarantujemy przezroczystość rozliczeń. W poprzedniej edycji programu wsparło nas 200 internautów, dzięki którym wysterylizowaliśmy 18 zwierząt. Mało powiecie?

A zatem prosta kalkulacja: 18 zwierząt rodzących 2 x do roku średnio po 3 szczeniaki przez 5 lat co najmniej = 540 niechcianych zwierząt

                 

Średni koszt zabiegu dla suki to 250-300 zł, dla kotki to około 100-120 zł. To, ilu zwierzętom uda się pomóc, zależy od kwoty jaką uda się nam zebrać. Mamy nadzieję, że wesprzecie nas licznie. Bowiem im więcej zbierzemy, tym większej liczbie zwierząt pomożemy. A kolejka jest długa, oj długa…

Sterylizacja i kastracja jest najprostszym i najlepszym narzędziem w walce o polepszenie losu zwierząt. Im mniej będzie niechcianych zwierząt, tym lepsze będą mieć perspektywy na znalezienie domu!  

                                                                                          

 

Dołączcie do nas w walce o lepszy świat! Bez okrucieństwa, bezdusznych wyborów, bez cierpienia zwierząt, które nie potrafią się skarżyć…

Wsparli

3 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Bardzo szczytny cel!!!Ostatnio też pomogłam,bo jesteście przejrzyści w swoich rozliczeniach.!% tez przekażę na Wasz ce.Trzymam kciuki!!!!Jesteście super!!!!
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

cel jest bardzo ukryty, a szkoda bo to jest wazny cel
10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
12%
378 zł Wsparło 27 osób CEL: 3 000 ZŁ