Straż dla Zwierząt w Polsce

22 Stałych Pomagaczy
K.W
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Reprezentant Robert Czyżewski

E-mail r.czyzewski@sdz.org.pl

Telefon 22 353 50 60

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Działamy w interesie zwierząt i zajmujemy się zwalczaniem wszelkich zjawisk zagrażających ich życiu. Nasze motto to: "Zwierzę nie jest rzeczą."

Jesteśmy służba mundurową, posiadamy specjalistyczny sprzęt i podejmujemy interwencje mające na celu ratowanie życia oraz poprawę bytu zwierząt domowych, gospodarczych i dzikich.

Prowadzimy zajęcia edukacyjne odnośnie praw i obowiązków wobec zwierząt w szkołach, przedszkolach, zakładach opieki dla dzieci z porażeniem mózgowym oraz dla dorosłych. Wierzymy, ze pierwszym etapem w poprawie losu zwierząt jest edukacja.

Pomagamy także w adopcjach​, organizujemy również adopcje wirtualne, oraz egzekwujemy wyroki sądowe nakazujące odbiór zwierząt.

Straż dla Zwierząt podejmuje interwencje w całej Polsce,wszedzie tam gdzie cierpią pokrzywdzone zwierzeta,wszystkie zwierzęta.

Jesteśmy organizacja non profit, wszyscy jesteśmy wolontariuszami.

Kochani

W imieniu całego zespołu Straży dla Zwierząt w Polsce pragniemy serdecznie podziękować za okazane wsparcie finansowe. Każdy taki gest ma dla nas, jako organizacji non-profit utrzymującej się wyłącznie z darowizn, ogromne znaczenie. Dzięki tym wpłatom jesteśmy w stanie utrzymywać
i leczyć kolejne zwierzęta ratowane podczas interwencji. Daje nam to też poczucie, że nie jesteśmy osamotnieni w walce z okrucieństwem wobec zwierząt i możemy liczyć na pomoc ludzi wrażliwych na ich cierpienie. Razem możemy zdziałać więcej.
 

Z podziękowaniami,
ekipa Straży dla Zwierząt w Polsce.

Wsparli

10 zł

haniah

10 zł

K.W

25 zł

Anonimowy Pomagacz

45 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Paula Coles

Pokaż więcej

22 Stałych Pomagaczy
K.W
10 zł miesięcznie