Straż dla Zwierząt w Polsce

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Robert Czyżewski

E-mail r.czyzewski@sdz.org.pl

Telefon 22 353 50 60

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Działamy w interesie zwierząt i zajmujemy się zwalczaniem wszelkich zjawisk zagrażających ich życiu. Nasze motto to: "Zwierzę nie jest rzeczą."

Jesteśmy służba mundurową, posiadamy specjalistyczny sprzęt i podejmujemy interwencje mające na celu ratowanie życia oraz poprawę bytu zwierząt domowych, gospodarczych i dzikich.

Prowadzimy zajęcia edukacyjne odnośnie praw i obowiązków wobec zwierząt w szkołach, przedszkolach, zakładach opieki dla dzieci z porażeniem mózgowym oraz dla dorosłych. Wierzymy, ze pierwszym etapem w poprawie losu zwierząt jest edukacja.

Pomagamy także w adopcjach​, organizujemy również adopcje wirtualne, oraz egzekwujemy wyroki sądowe nakazujące odbiór zwierząt.

Straż dla Zwierząt podejmuje interwencje w całej Polsce,wszedzie tam gdzie cierpią pokrzywdzone zwierzeta,wszystkie zwierzęta.

Jesteśmy organizacja non profit, wszyscy jesteśmy wolontariuszami.

Kochani

W imieniu całego zespołu Straży dla Zwierząt w Polsce pragniemy serdecznie podziękować za okazane wsparcie finansowe. Każdy taki gest ma dla nas, jako organizacji non-profit utrzymującej się wyłącznie z darowizn, ogromne znaczenie. Dzięki tym wpłatom jesteśmy w stanie utrzymywać
i leczyć kolejne zwierzęta ratowane podczas interwencji. Daje nam to też poczucie, że nie jesteśmy osamotnieni w walce z okrucieństwem wobec zwierząt i możemy liczyć na pomoc ludzi wrażliwych na ich cierpienie. Razem możemy zdziałać więcej.
 

Z podziękowaniami,
ekipa Straży dla Zwierząt w Polsce.

Adopcje