Cudowna suczka potrącona przez dwa samochody

Patrycja Horsztyńska
organizator skarbonki

Patrycja Horsztyńska

1 czerwca  ok. godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Nałęczowskiej w Warszawie została potrącona mała suczka, niestety kierowcy 2 samochodów, które uderzyły zwierzątko, pojechali dalej nie udzielając pomocy.

Razem z innym świadkiem zdarzenia zawiozłam suczkę do kliniki Multiwet, gdzie musiała przejść pilną operację ratującą życie- usunięcie śledziony, dodatkowo transfuzje krwi. Sunia, przeżyła noc, walczy dzielnie i mamy nadzieję, że szybko wróci do formy. Jak się okazało, ma ukraiński chip, musiała przyjechać do Polski niedawno, jest zadbana, miała na sobie zielone szelki. Cały czas szukamy właścicela.

Koszty operacji rozpoczęły się od kwoty 2000 zł, które na szybko zdecydowałam się opłacić, żeby ratować tę sunię. Niespodziewanie, na jedno z ogłoszeń wstawionych na różnych grupach, odezwała się do mnie Fundacja TROP oferując pomoc. Fundacja pokryła większość kosztów związanych z leczeniem potrąconej suczki. 

Ostateczne koszty będą znane po zakończeniu leczenia ale kwota na chwilę obecna wzrosła już do 3000 zł a przed nami jeszcze kolejnewizyty u weterynarza.

Stąd prośba o wpłaty na konto Fundacji  TROP, bardzo zależy mi żeby zebrać kwotę 3000 zł na leczenie tej małej walecznej suczki z Ukrainy o obłędnym, wdzięcznym spojrzeniu.

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Joanna Wierzbowska

Psina miała ogrom szczęścia w nieszczęściu bo trafiła na anioła, który jeszcze nigdy nie przeszedł obojętnie obok żadnej krzywdy.
50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
31%
955 zł Wsparło 7 osób CEL: 3 000 ZŁ
Wesprzyj