Błagam, pomóż Suzi widzieć

Edyta Davtyan
organizator skarbonki

Edyta Davtyan

Edyta Davtyan

Edyta Davtyan

SUZI jest MOJA ale nie zawsze tak było...miala dom przez ostatnie 12 lat az do 31 sierpnia tego roku...

Trafiła do mnie na dom tymczasowy, miała być u nas pięć dni a została na zawsze. Ukradła i usiadła w naszych sercach ❤Była agresywna na początku, kąsała mnie po rękach , wiedzialam, że to nieznane dla niej jest przerażające. Wytrwałam, teraz mogę z nia wszystko a jej wdzięczność jest nie do opisania. Podjęłam wyzwanie, powiedziałam, że wylecze jej oczka..... ale potrzebuje Waszej pomocy. Mnie nie stać na taki wydatek a przecież nie oddam jej w szpony samotności bo kto adoptuje 12 letnią suczkę, na dodatek nie widomą? Potrzebujemy zebrać na operacje zaćmy, badania po operacji, leki i konsultacje. Część z leków i badań przed operacją pokryłam z innej zbiórki gdzie moi przyjaciele i rodzina dzielili się tym co mieli. Wystawiałam też na licytacje pamiątki po mojej mamie, ciężko było rozstać sie z nimi ale dzięki temu mogliśmy odbyć wizytę u okulisty w dniu 19 września. Diagnoza: jedno oczko operacyjne, drugie...jest za późno. Kropelki, dwa rodzaje, do oczka nie operacyjnego już do końca życia aby....nie "wybuchło".

Edyta Davtyan

Edyta Davtyan

 Lek Karsivan na prace mózgu i układu krążenia. To koszt miesięczny około 130 zl.

Operacja to koszt 3500zl. Ups...dużo ale ja jestem zdecydowana walczyć...bo ile znaczy WIDZIEĆ przy takich kosztach...to jest bezcenne!

Edyta Davtyan

Mamy w domu jeszcze jednego pieska, jest to nasz shihtzu od zawsze, a w tej chwili najlepszy obrońca, przyjaciel i drugie oczy Suzi.

Edyta Davtyan

Pomóżcie Suzi widzieć kompana i współlokatora jakim jest Tofik.

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 4 500 ZŁ