Świąteczna pomoc dla Fundacji RUNA

Aleksandra Kostrzewska
organizator skarbonki

Aleksandra Kostrzewska

Cześć!

Założyłam tą skarbonkę, ponieważ śledzę na bieżąco aktualności fundacji i wiem, że naprawdę potrzebują tej pomocy!

Zacznijmy może od tego co to za organizacja. Fundację RUNA prowadzi przesympatyczna Sylwia. Pod opieką ma zarówno koty, psy jak i kozy. Aktualnie jest to ponad 70 zwierzaków. Sylwia jest jedyną osobą prowadzącą fundację. Niestety odzew pod postami na Facebooku z prośbami o pomoc jest niewielki. Często ledwo udaje jej się powiązać koniec z końcem, a mimo wszystko dalej pomaga. Nawet w ciężkiej sytuacji nie zostawi zwierzaka w potrzebie, choćby sama miała nie jeść. Aktualnie ma pod opieką dużo chorowitych zwierzaków i do opłacenia faktury za leczenie.

Aleksandra Kostrzewska

Ponadto ostatnio miała awarie i zalało jej dom, w którym mieszka razem z psami i kotami. Na przywrócenie go do użytku również potrzebne są środki. Schronienie dla kóz także wymaga naprawy, ponieważ dach przecieka, a to ulubione miejsce odpoczynku tych zwierząt.

Aleksandra Kostrzewska

Nadchodzi zima i to jest najgorszy okres dla zwierząt, bo nigdy nie wiadomo co przyniesie ten czas. Stąd moja prośba o pomoc z nadzieją, że razem będziemy mogli więcej niż sama Sylwia!

Aleksandra Kostrzewska

Wsparli

50 zł

Dominika

Chociaż grosik więcej :)
28 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

JaRule

;)
50 zł

Misiek

20 zł

Ten z wilkiem na przedramnieniu

Każdy udostępnia ale nie każdy pomaga :(

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
16%
500 zł Wsparło 10 osób CEL: 3 000 ZŁ