Szczera Paka Dla Zwierzaka vol. 8

Magdalena Linowiecka
organizator skarbonki

Magdalena Linowiecka

Ósma edycja! Nareszcie! 
W tym roku pomagamy trochę inaczej. Sytuacja pandemiczna uniemożliwia nam przeprowadzenie stacjonarnej zbiórki darów rzeczowych dla potrzebujących zwierzaków.

Tym razem zbieramy środki pieniężne, które w 100% będą przeznaczone na zakup jedzenia, schronienie, utrzymanie i leczenie potrzebujących czworonogów.

Magdalena Linowiecka

W ósmej edycji Szczerej Paki Dla Zwierzaka wspieramy stowarzyszenie Chatafutrzaka - Profutrzaki w Brześciu Kujawskim. Tworzą je dwie szalone na punkcie czworonogów wolontariuszki. Skupiają się na opiece nad bezdomnymi i bezbronnymi zwierzakami, dokarmiają je, prężnie szukają nowych domów tymczasowych, organizują adopcje, opłacają m.in. sterylizacje, chipowanie, leczenie i inne niezbędne zabiegi. Pomoc dziewczyn polega też na wparciu ubogich ludzi, którym często brakuje środków na regularne i odpowiednie żywienie swoich pupili. Oprócz tego, zajmują się uświadamianiem i edukacją w zakresie odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami. Gdy pojawia się "nowy" pies lub kot, zawsze niedożywiony i często chory, w pierwszej kolejności dziewczyny pracują nad poprawą jego stanu zdrowia, a następnie szukają mu domu tymczasowego. Nie wywożą do większego schroniska. Nie usypiają mimo beznadziejnego stanu zdrowia. Walczą do ostatniego tchu i grosza. Możnaby długo opowiadać o ich działalności. Swoją aktywnością i wielką empatią uświadamiają, jak ważne są zwierzaki w naszym życiu i słusznie twierdzą, że "jeśli podzielisz się dobrem - nigdy nie będziesz miał mniej!". ❤️

Magdalena Linowiecka

Mamy bardzo trudny czas, ale paradoksalnie wzruszający. Mimo, że pandemia rozprzestrzenia się, ludzie po raz kolejny pokazują, że warto się mobilizować, wspólnie walczyć i pomagać. Wspierajmy się dobrym słowem i jeśli to możliwe datkiem.

Zbiórka pieniężna trwa do 15 grudnia 2020 (tak, żeby Święty Mikołaj zdążył zadbać o ciepłą budę i pełen brzuszek zwierzaków).

Prosimy ❤️❤️ ❤️ WESPRZYJ ❤️ ❤️ ❤️ naszą akcję i pokaż, że jesteś Psyjacielem.


Każda złotówka to ogromne wsparcie.
Każda mała pomoc to wielki prezent.

Pomóż nam pomagać
Dziękujemy ❤️ --------------------------------------------------  

Więcej o stowarzyszeniu Chatafutrzaka - Profutrzaki znajdziesz tu:

www.chatafutrzaka.pl

www.facebook.com/chatafutrzaka

--------------------------------------------------  

Wsparli

8 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Sylwia

30 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Monika

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
194%
2 918 zł Wsparło 85 osób CEL: 1 500 ZŁ