Piękniejsze święta dla Ciebie i piesków

Szczerze Mówiąc
organizator skarbonki

Wspierając tę zbiórkę dowolną kwotą otrzymasz ebooka "Jak przetrwać święta" na maila, którego podasz w trakcie płatności. Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany dla Grupy Ratuj.

Szczerze Mówiąc

Po co w ogóle pisać ebooka na temat tego, jak przetrwać święta, skoro jest to czas przepełniony spokojem, miłością i radością? Media kreują magiczny obraz świąt a w social mediach na każdym kroku widzimy zdjęcia szczęśliwych rodzin na tle choinki. Ale kiedy wyłączymy Instagrama, nagle okazuje się, że dla wielu osób święta są bardzo stresującym czasem.
W ebooku będziecie mogli poczytać o przekonaniach i zniekształceniach myślenia związanych ze świętami, a także o asertywności. To tematy, które przydadzą się na co dzień, a nie tylko od święta.

O autorce
Mam na imię Patrycja. Jestem psycholożką i seksuolożką w trakcie szkolenia. Ukończyłam psychologię ze specjalnością kliniczną i neuropsychologią na UMCS w Lublinie. Psychoedukuję na blogu i Instagramie, od lutego 2021 nagrywam podcast Szczerze Mówiąc. Po co to wszystko? Dla zdrowia psychicznego, oczywiście! Chciałabym też pokazać ludziom, że psycholog to całkiem zwykły człowiek, który poza gabinetem nie trzyma się kurczowo analizy ludzkiego zachowania i ma różne problemy. Poza pracą w zawodzie jestem również psią mamą i lubię sztywniackie rzeczy takie jak długie spacery, picie herbaty i szydełkowanie, ale uwielbiam też podróże, tatuaże i polski rap, więc równowaga jest utrzymana.

Grupa Ratuj to stowarzyszenie mające siedzibę we Wrocławiu, które działa na zasadach wolontariatu. Najważniejszą częścią działalności stowarzyszenia jest ratowanie psów i kotów - bezdomnych i przebywających w złych warunkach. Ponadto wolontariusze organizują wiele różnych wydarzeń, które mają na celu promocję adopcji zwierząt oraz edukację w zakresie zajmowania się nimi.

W przypadku jakichkolwiek trudności proszę o kontakt mailowy: szczerzemowiackontakt@gmail.com

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Minio

15 zł

Anonimowy Pomagacz

23 zł

Angelika

15 zł

50 zł

Opary

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
91%
910 zł Wsparło 30 osób CEL: 1 000 ZŁ