Na kolejny szopi dom!

Wsparły 1 183 osoby
63 191 zł (63,19%)
Brakuje jeszcze 36 809 zł

Rozpoczęcie: 24 Lutego 2024

Zakończenie: 31 Grudnia 2024

Godzina: 23:59

Moje kochane Misie Szopisie!

Znamy się nie od dziś i wiecie doskonale, że nasze działania skupiają się głównie na pomaganiu szopom - najbardziej dającemu się we znaki gatunkowi inwazyjnemu, który sprowadzony przez ludzką próżność do Europy został uznany za szkodnika i zgodnie z prawem należy bezwzględnie usunąć go ze środowiska. To usunięcie może przebiegać tylko na dwa sposoby - albo zwierzęta są zabijane, albo umieszczane dożywotnio w azylu, takim jak Szopowisko.

Niestety wielu ludzi zapomina o podstawowym fakcie - to my jesteśmy tutaj winni, nie gatunki inwazyjne! Z tego powodu naszym OBOWIĄZKIEM jest dążyć do tego, aby naprawić błędy ludzkości w sposób jak najbardziej humanitarny i unikać niepotrzebnego zabijania zwierząt!

Wiem doskonale, że nie ma możliwości pomóc wszystkim, jednak póki tylko możemy, będziemy pomagać! Oczywiście z Waszym nieocenionym wsparciem!

Dzięki Waszej ogromnej pomocy udało nam się jeszcze w minionym roku zgromadzić fundusze na kolejną dużą wolierę dla szopich dzieci, jakie zapewne niedługo zaczną napływać do Szopowiska. Stale jednak otrzymujemy zgłoszenia z prośbą o przyjęcie odłowionych dorosłych osobników, a na takie niestety na ten moment miejsca nie mamy...

Oczywiście nie chcemy im odmawiać pomocy, więc postanowiliśmy powalczyć o fundusze na kolejną wolierę! :) Jak zawsze bardzo na Was liczymy! Każda złotówka ma znaczenie!

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 1 183 osoby
63 191 zł (63,19%)
Brakuje jeszcze 36 809 zł