Złotówka ma znaczenie! Zawalczmy dla zwierząt.

Ruszyła kolejna edycja konkursu portalu ratujemyzwierzaki.pl, na którym mamy możliwość organizowania zbiórek dla zwierząt. Gdyby nie organizowane zbiórki to naprawdę nie pomogłybyśmy tylu zwierzętom w skali naszych działań prowadzonych od ponad 7 lat. 

Niezwykły konkurs, w którym organizacje prozwierzęce mogą wygrać dotację, której nie posiadamy od Państwa, od miasta ... byłaby to pierwsza dotacja jaką otrzymamy. Jeśli się uda! 

Jak pomóc? 

Oddaj na nas głos! Jak to zrobić? 

Wpłać 1 złotówkę, aby Twój głos był ważny. 

To, czy wygramy zależy od liczby Waszych wpłat.
Liczy się ilość unikalnych osób, które zasiliły zbiórkę.


Zagłosowałem co dalej? 

Nagłośnijmy ją wspólnymi siłami! A jak? 

Oznacz pod postem swoich znajomych i zachęć do zabawy. 

Udostępnij na swoim profilu, relacji i prześlij do innych. 

Co możemy zdziałać dzięki dotacji? 

Oczywiście naszym największym marzeniem jest stworzenie Tereskowa, w którym schronienie znajdą psy, koty, czy też króliki którym w 2023 roku pomagałyśmy. 

Wiele zwierząt potrzebuje pomocy nie w postaci Schronienia, a poprawienia warunków bytowych - marzę o stworzeniu Inspektoratu osób, które będą wspólnie z nami wyjeżdżać na akcje kontroli i poprawy warunków. 

W 2024 roku mamy zamiar wrócić troszeczkę do korzeni i pomagać psom ze Schroniska znajdować domy i na to będziemy przeznaczać środki promujące marketingowo psy, które od lat nie mają domu i na niego zasługują! 

A kluczem do sukcesu wszystkich działań? Jest prowadzenie w dalszym ciągu działań mających na celu zmniejszenie ilości bezdomnych zwierząt w tym tych przebywających w Schroniskach i Fundacjach. 

Jak to zrobić? Sterylizując i kastrując zwierzęta! 

Niestety wiele osób wciąż jest opornych, dlatego wdrożenie działań edukacyjnych wśród dorosłych, ale i nie tylko. Prowadzenie prelekcji w Szkołach o tematyce zwierząt. Edukacja dzieci i młodzieży to klucz do sukcesu w przyszłych latach dla zwierząt. 

To co zawalczymy? Oddaj swój głos! 

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ WPŁATĘ I KAŻDY GŁOS!

Anonimowy Pomagacz

Zachęca Czesio pies w typie Szpica, który w 2023 roku trafił z domu na dwór, a następnie otrzymał pomoc w fundacji. Pies z silnymi chorobami skórnymi. 

Anonimowy Pomagacz

Simba zyskał szansę na życie bez tułaczki, pomimo że miał dom! Właścicieli nie interesował jego los i trafił do nas w stanie agonalnym. To już za nim! Zobaczcie jego rodzinę. 

Anonimowy Pomagacz

Na początku listopada osiągnęłyśmy ilość 70 adopcji zwierząt, które trafiły pod opiekę fundacji i zaopiekowałyśmy się nimi od A do Z. Opieka weterynaryjna, opieka do czasu znalezienia domu stałego, poszukiwanie domu. 

Zwierzęta właścicielskie, którym pomagałyśmy znaleźć dom, aby nie trafiły do Schroniska, czy też fundacji. 

Ilość na początku listopada 32 - adopcje! 

Ilości zwierząt wysterylizowanych w 2023 roku jeszcze nie zliczyłam, ale były to zarówno psy, koty, króliki. Te, które trafiały do nas na chwilę i wracały w miejsca bytowania lub do swoich domów. Te, które trafiały pod naszą opiekę i pozostawały w niej do czasu znalezienia domu stałego. Jak i te już adoptowane, ale obowiązek sterylizacji i kastracji jest! Bez tego adopcja nie miałaby najmniejszego sensu. 

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
41 873 zł
Wsparły 5 833 osoby