To nie nasz koniec! Walczymy o życie zwierząt!

Wsparły 434 osoby
12 466 zł (24,93%)
Brakuje jeszcze 37 534 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 22 Kwietnia 2024

Zakończenie: 1 Września 2024

Godzina: 01:00

Drodzy Przyjaciele Zwierząt, jest mi strasznie wstyd, że piszę tę wiadomość do Was. Mamy jednak tylko i aż Was, naszych fanów, przyjaciół, rodziny… Wierzcie mi, jesteśmy Wam wdzięczne za wszystko! Jesteśmy wdzięczne, że jesteście!

Darzycie nas ogromnym wsparciem, a mimo to my wciąż „wołamy o więcej”… Organizujecie dla nas zbiórki karmy, wpłacacie darowizny gdy o to prosimy, udostępniacie, komentujcie, lajkujecie, razem zwiększamy zasięgi, a tym samym grono osób chętnych do pomocy.

Jednak to wszystko idzie w parze… 

Otrzymujemy więcej zgłoszeń, jest więcej zwierząt w potrzebie i tym samym nasze potrzeby, wydatki wzrastają.

Niestosownym byłoby napisać „to wciąż za mało”. To nie jest wciąż za mało, to BARDZO DUŻO! Lecz zwyczajnie za dużo jest zwierząt w potrzebie. Tak ostatnio się zorientowałyśmy, że my przecież pomagamy w CAŁYM powiecie sławieńskim!

Skąd zbiórka, na tak ogromną kwotę? Obecnie jesteśmy w niesamowicie ciężkiej sytuacji... Wciąż próbujemy wygrzebać się z długów za 2023 rok. W lecznicy w Siemianicach, gdzie nasze zwierzęta otrzymują profesjonalną pomoc, jesteśmy zadłużone jeszcze na ok. 30 tysięcy złotych za ratowanie zwierząt w 2023 r., a już zadłużamy się na kolejne tysiące w roku 2024... 

Aktualnie prowadzimy masową akcję sterylizacji kotów, mamy ogrom zgłoszeń, sterylizujemy na maxa, by jak najmniej kotów okociło się, jak najmniej maleńkich kociaków wałęsało się po wsiach, ginęło pod kołami samochodów, głodne, zarobaczone, bez szans na dobre życie. Akcja sterylizacji generuje ogromne koszta! Jednak to jedyna szansa, by zmniejszyć bezdomność zwierząt!

Zabrałyśmy ją spod sklepu... uratowana!

Rysio z wypadku. Cudem przeżył. Uratowany!

Dzidzia w ostatniej chwili trafiła do lecznicy... Nie odmówiłyśmy jej pomocy. Żyje!

Drodzy, tak, znów musimy prosić o pomoc. Zobaczcie tylko na te faktury... Ja jak widzę te kwoty to robi mi się słabo. Nie wiem, jak my damy radę...

Faktura za ratowanie kota Wiesia:

Faktura za ratowanie kotki Maciejki.

AKTUALIZACJA: faktura za Maciejkę - opłacona! Dziękujemy!

Faktura za kotkę Skazę

AKTUALIZACJA: faktura za Skazę - opłacona! Dziękujemy!

Faktur będzie jeszcze kilka, wkrótce je otrzymamy. Te ostatnie będą niestety najwyższymi. Nie zamierzamy jednak zamykać naszego stowarzyszenia. Tego nie będzie, nie poddamy się. To NIE nasz KONIEC!

Wierzymy, że z Wami dźwigniemy się z długów i dalej będziemy mogły pomagać. Jesteście naszą wielką siłą! Mamy małą grupkę osób, ale potrafimy zrobić dużo! Chcemy pomagać dalej!

Nie możemy zadłużać się w nieskończoność. Nie chcemy odmówić pomocy kotu w ciężkim stanie, dlatego że mamy długi. Nie chcemy tego, dlatego prosimy Was ponownie o ratunek i dźwignięcie nas z długów. Dziękujemy za wszystko!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
8 zakończonych zbiórek
Wsparły 434 osoby
12 466 zł (24,93%)
Brakuje jeszcze 37 534 zł
Adopcje