Pomóż ratować nam koty ulicy!

Zbiórka zakończona
Wsparło 113 osób
3 247,88 zł (27,06%)

Rozpoczęcie: 20 Grudnia 2020

Zakończenie: 30 Stycznia 2021

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Tak wyglądają koty ulicy... Głodne, chore, zaniedbane, po wypadkach komunikacyjnych a czasem po prostu po spotkaniu ze złymi ludźmi...

Tak wyglądają koty, od których większość odwraca wzrok. Są dziwnie niewidzialne. Są obrazem naszego niezdanego egzaminu z człowieczeństwa. Koty, o których chce się szybko zapomnieć... Bo co można zrobić w natłoku swoich spraw i jak można było im pomóc... Koty, o których zapomniał świat.

Chcemy pomóc jak największej liczbie z nich. Wyleczyć i znaleźć kochające domy, na które zasługują. Dlatego chcieliśmy prosić wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc. O pomoc w pomaganiu. Każda, nawet najmniejsza wpłata przybliża nas do celu. Wiele z nich czeka na kosztowne zabiegi, które pozwolą żyć im bez bólu. Często są to zabiegi ratujące życie. Utrzymanie kotów przewlekle chorych również jest bardzo kosztowne.

Leki, suplementy, karmy weterynaryjne. Są to rzeczy, które często przekraczają nasze finansowe możliwości. Ale możemy zrobić to razem, wspólnymi siłami! Dajmy im szansę na nowe godne życie!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 113 osób
3 247,88 zł (27,06%)