Brak oczka, chore nerki, nadciśnienie i bezdo...

Grażyna Malak
organizator skarbonki

Anonimowa Pomagaczka

Ten uroczy czworonóg był jednym z psów zapomnianych, jego przeciętna uroda nie wzbudzała zainteresowania, lata mijały, a on pozostawał sam ze swoim cierpieniem i samotnością. Stan zdrowia pogarszał się, a nadzieja na lepszy los nie przychodziła, aż do tego dnia, gdy w końcu stary pies stał się dla kogoś ważny, stał się częścią rodziny, stał się Tuptusiem.

Anonimowa Pomagaczka

Nie jest zaskoczeniem, że Tuptuś pozostał w Fundacji, nie było w sprawie jego adopcji telefonów, nikt nie chciał go poznać, a żadne zdjęcie nie odda tego jak cudowny charakter ma ten pies.

Anonimowa Pomagaczka

Z jaką godnością znosi wszystkie dolegliwości i obdarza niewiarygodnym zaufaniem lekarzy weterynarii oraz swoją opiekunkę. Pokochał miękkie legowiska, a nawet dzieli się nimi z nowymi przybyszami, które dopiero trafiły do Psiaków- Cudaków.

Anonimowa Pomagaczka

Tuptuś jest psem drogim w utrzymaniu, jego nerki wymagają ciągłego wsparcia lekarstwami i przepłukiwania kroplówkami, mierzymy się również z nadciśnieniem. Ostatnio przeszedł zabieg usunięcia zębów oraz oczka. Mimo wszystko Tuptuś nie przestaje machać ogonkiem witając każdy kolejny dzień, jeśli mielibyśmy odczytać co wyraża jego mowa ciała to przeogromna wdzięczność za każdy posiłek, każdy spacer, każdą spokojną noc. Prosimy o pomoc w opłaceniu zaległych faktur za leczenie naszego małego bohatera i wsparcie w zapewnieniu mu codziennych leków, karmy, wizyt kontrolnych. Póki Tuptuś chce żyć, to my chcemy zapewnić mu wszystko czego potrzebuje, miłość, szacunek i codzienność bez bólu.

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anka

10 zł

Eliza

20 zł

Ilonka

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
4 364 zł
Wsparło 215 osób