Ratujemy zwierzęta z Ukrainy

Zbiórka zakończona
25 572 zł
Wsparło 459 osób
Adopcje

Rozpoczęcie: 1 Marca 2022

Zakończenie: 22 Czerwca 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
13 Marca 2022, 10:56
Ofiary sytuacji na Ukrainie

Pierwsze sprowadzone z Ukrainy zwierzęta są już z nami. Jeden nie ma łapki, drugi ma okropną dziurę na szyi - pozostałość po łańcuchu. Kolejny ma połamaną w wielu miejscach łapę-stare złamanie. Wszystkie psy mają stany zapalne uszu, spojówek, skóry, grzybice, zakażone rany, wyłysienia i wiele innych problemów zdrowotnych

Tutaj nie ma co pisać. To jest po prostu dramat, okrucieństwo. Jedziemy do Ukrainę, żeby ratować zwierzęta, przed ostrzałem, przed śmiercią, przed wojną.

Zwierzęta po ukraińskiej stronie są w bardzo złym stanie. Niestety, nie ma tam schronisk finansowanych przez gminy, wiec zwierzętami opiekują się dobrzy ludzie, z własnych środków, jednak to tylko kropla w morzu potrzeb. Po ulicach chodzą chore, głodne, bezdomne psy o koty. Jednak teraz ulice zajęte są przez czołgi i co chwile ostrzeliwane. To jest dramat, ogromne cierpienie, dla zdezorientowanych i porzuconych zwierząt. Chcemy uratować jak najwięcej zwierząt z terenów gdzie jeszcze nie dotarły armaty, zanim zginą ze strachu, głodu, kul, i strachu. Dlatego prosimy Was o wsparcie. Każda złotówka uratuje ukraińskiego psa, czy kota.

Ratujmy je! 

🇺🇦 SOLIDARNI Z UKRAINĄ 🇺🇦

Pomogli

Ładuję...

Organizator
18 aktualnych zbiórek
201 zakończonych zbiórek
25 572 zł
Wsparło 459 osób
Adopcje