Każda okazja, by pomóc zwierzakom jest dobra ...

Paulina Loba
organizator skarbonki

Cześć Kochani,

z racji tego, że za dwa tygodnie (7 grudnia) obchodzę swoje 25. urodziny, postanowiłam zorganizować zbiórkę dla Fundacji na rzecz zwierząt PRZYTUL PSA, która zajmuje się głównie szukaniem domów dla bezdomnych zwierząt, prowadzeniem sieci domów tymczasowych oraz propagowaniem idei sterylizacji zwierząt.
Los zwierząt nigdy nie był mi obojętny i żywię przekonanie, że każda okazja do pomocy jest dobra. Dlatego zachęcam Was gorąco do wsparcia tej organizacji i dorzucenia od siebie choćby kilku złotych w ramach prezentu dla mnie:) Cel zbiórki to 300 zł, jednak mam ogromną nadzieję i wierzę w to, że uda się zebrać więcej. To będzie dla mnie najlepszy prezent na 25 urodziny :) Zbiórka kończy się 24.12.2016 o północy, więc jest nieco przedłużona. Ale zbliżające się Święta Bożego Narodzenia również mogą być pretekstem do pomocy! :) 

Zachęcam do zapraszania swoich znajomych - im nas więcej, tym lepiej, a jak już pisałam - każdy pretekst jest dobry :D

Oczywiście, wszystkich, którzy mają ochotę również w inny sposób świętować ze mną moje urodziny, serdecznie zapraszam do kontaktu (impreza urodzinowa też się szykuje:))

Liczę na Was!

Buziaki,
Paulina


 
 

Wsparli

20 zł

Małgo

20 zł

Violetta Loba

Powodzenia,świetny pomysł
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Trzymam kciuki za 300 :D :)
20 zł

TommyLeeJones

:)
10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Jarosław

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
100%
300 zł Wsparło 15 osób CEL: 300 ZŁ