Urodzinowa zbiórka na rzecz Fundacji Głosem Z...

Joanna Świstowska
organizator skarbonki

Kochani, 

moja przyjaciółka prowadzi fundację, która pomaga zwierzakom na terenie Poznania i okolic. Wykonują kawał dobrej roboty, niestety środków zawsze brakuje, a zwierzaków, którym potrzebna jest pomoc jest coraz więcej. 

Jeśli ktoś chciałby zrobić mi prezent z okazji urodziń to wesprzyjcie proszę fundację. Każda złotówka się przyda !

Poniżej znajdziecie informacje odnośnie fundacji:

Fundacja „Głosem Zwierząt” powstała, abyśmy my – ludzie w niej skupieni – mogli mówić w imieniu tych, którzy głosu nie mają. U podstaw naszego działania leży niezgoda – niezgoda na okrutny los, na traktowanie zwierząt jak rzeczy, na ludzką obojętność wobec ich cierpienia, na bezkarność ludzi znęcających się nad nimi.

Nasza fundacja działa od 1 stycznia 2011 roku, ale nie jesteśmy nowicjuszami. Większość z nas już od wielu lat pracuje na rzecz zwierząt i ma spore doświadczenie w tej dziedzinie. Chcemy wspólnie kontynuować dzieło zaczęte wcześniej. Część z nas przez ostatnie dwa lata pracowała w poznańskim oddziale Fundacji Emir, pod skrzydłami Pani Prezes Krystyny Sroczyńskiej. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Pani Prezes za podzielenie się z nami ogromną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem – wiele się od Niej nauczyliśmy.

Łączy nas pasja i zaangażowanie w sprawy ochrony praw zwierząt i wiara w to, że uda nam się odmienić ich los i sprawić, by ludzie traktowali je z należnym im szacunkiem. Jedno uratowane istnienie nie zmieni bowiem całego świata, ale zmieni cały świat dla tego jednego zwierzęcia.

Fundacja działa na terenie Wielkopolski.

Współpracujemy ze schroniskami komunalnymi w Poznaniu i Dopiewie. Pomagamy przebywającym w nich chorym zwierzętom, których leczenie wykracza poza diagnostyczne i finansowe możliwości tych schronisk. W takich przypadkach przejmujemy opiekę nad nimi opłacając ich leczenie i rekonwalescencję. Jest to możliwe dzięki zorganizowanej przez nas sieci domów tymczasowych, współpracy z klinikami dla zwierząt, behawiorystami i szkoleniowcami oraz hotelami dla zwierząt.

Zajmujemy się adopcjami – poznajemy naszych podopiecznych, oswajamy, uczymy czystości, a potem kiedy są już w pełni gotowe szukamy im nowych, kochających domów, które wnikliwie weryfikujemy.

Interweniujemy w przypadkach znęcania się nad zwierzętami oraz drastycznego ich zaniedbywania. Współpracujemy z organami ścigania, występujemy przed sądem w charakterze oskarżycieli posiłkowych.

Wszyscy członkowie Fundacji i wolontariusze pracują na jej rzecz nieodpłatnie.

Wsparli

100 zł

Ewa Roselli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

40 zł

ania

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Wszystkiego najlepszego:)
Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
120%
240 zł Wsparły 4 osoby CEL: 200 ZŁ