Katowicki Dom Tymczasowy Fundacji Viva

Diana Bilska
organizator skarbonki

Dom tymczasowy dla kotów w Katowicach prowadzony przez lokalną grupę Fundacji Viva!

Jesteśmy lokalną grupą Fundacji Viva w Katowicach. Jednym z naszych działań jest prowadzenie domu tymczasowego dla porzuconych, chorych i bezdomnych kotów, które nie dałyby rady przeżyć w mieście. Działamy od dwóch lat, na początku z trudnościami w wynajmowanych mieszkaniach, teraz w końcu u siebie. Nasz dom jest całkowicie podporządkowany zwierzętom - każdy pokój ma swoich lokatorów, okresowo wliczając w to łazienkę i dużą klatkę na balkonie :) Na ogół liczba kotów dochodzi do 20stu plus dwa psy i kilkanaście szczurów we własnym osobnym pokoju :) (działamy również w Viva Gryzonie).

Podopiecznych utrzymujemy wyłącznie z wpłat na nasze konto, organizowanych kiermaszy, zbiórek darów i podarowanej karmy. Potrzeby są ogromne więc najcześciej musimy dokładać z prywatnych funduszy. Dlatego będziemy bardzo wdzięczni za każdą złotówkę, dzięki której będziemy mogli zrealizować nasz cel - wydrukowanie świątecznych kartek z wiozerunkiem naszych podopiecznych. Koszt z każdej sprzedanej na świątecznym kiermaszu kartki zasili naszą skarbonkę i umożliwi zakup szczepionek i karmy dla naszych podopiecznych.

Mamy obecnie bardzo ciężką sytuację finansową dlatego ogromnie prosimy Was o pomoc i z całego serca dziękujemy za każdą wpłatę!

Wsparli

100 zł

Kotozord

sto złoty
15 zł

pusiadanusia

Od Nosia i jego rodzeństwa.
Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
114%
115 zł Wsparły 2 osoby CEL: 100 ZŁ