Walczymy o dotacje! Każda wpłata to 1 głos.

Krzysztof Giemza
organizator skarbonki

O wygranej w konkursie decyduje liczba unikalnych Darczyńców na Twojej Skarbonce konkursowej. Czyli jak wpłacasz np 1 zł to jeden głos więcej na nas!

Możemy wygrać dotację  od www.ratujemyzwierzaki.pl na naszą działalność. Przewidziane nagrody to: 3 x 100 000 zł, 3 x 50 000 zł, 3 x 30 000 zł, 3 x 10 000 zł. To oznacza, że 12 Organizacji wygra dotacje, a kolejne 8 Organizacji otrzyma pakiety marketingowe. O wygranej decyduje liczba pojedynczych wpłat na Skarbonki konkursowe. !

Nawet jeżeli nie wygramy, zebrane środki zostaną nam wypłacone. Jako mała organizacja mamy małe szanse  ale próbujemy. Wygrana tak wiele by zmieniła. Kwoty jakie są do wygrania byłyby dla nas ratunkiem w tych trudnych czasach.

Głowna wygrana (100 tys zł) to dla nas karma dobrej jkakości przez cały rok, pokrycie kosztów leczenia i zabiegów weterynaryjnych, pieniądze na sterylizacje,  utrzymanie kociego szpitala i kociego azylu (obecnie 60 kotów w nich porzebywa) i pomoc, karma dla kotów wolnozyjących na działkach itd.

Byłoby fantastycznie gdybyśmy cokolwiek wygrali. Prosze o Wasz udział.

Krzysztof Giemza

Fundacja Zmieńmy Świat

Pomożesz? Każda wpłata, każda 1 złotówka to jeden głos!!!!!! Z góry bardzo dziękuemy.

Wsparli

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

GBarbara

1 zł

B.B.

30 zł

GBarbara

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 208 zł
Wsparło 138 osób