Walczymy o Zwierzakobusa!

Tym razem prosimy Was kochani Darczyńcy o możliwość wygrania Zwierzakobusa! 

Fundacja Ratujemy Zwierzaki kolejny raz przekaże specjalne auta do przewozu psiaków 5 organizacjom, których specjalnie utworzone na ten cel skarbonki zapełni jak największa liczba osób. 

Działamy na terenie Mazowsza. Jak wiecie w naszym regionie mamy ogromną ilość bezdomnych zwierząt. Prowadzimy również interwencje. W ostatnim czasie auto naszego wolontariusza zostało zniszczone, a my nie mamy samochodu do przewozu zwierząt. Zabieramy zwierzaki z ulic, wozimy do weterynarza i musimy dojechać na zgłoszenia. Mamy Przytulisko, w którym są psy wymagające wizyt w gabinecie weterynaryjnym parę razy w tygodniu. Bez auta nie ma takiej możliwości :(

Dlatego bardzo potrzebujemy Waszej pomocy!! Udostępniajcie naszą skarbonkę, gdzie tylko się da! Namawiajcie Rodziny, Przyjaciół, Znajomych i kogo tylko możecie aby podarowali nam choćby minimalną wpłatę. 

WAŻNE!!! Liczy się liczba unikalnych Darczyńców! Czyli jak zrobicie 3 wpłaty to oczywiście będzie nam bardzo miło ale zostaniecie policzenie jako 1 osoba a nie 3.

Zarówno my, jak i nasi podopieczni będziemy Wam ogromnie wdzięczni ❤

Wsparli

X zł

Iwona

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

@)----'----

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
373 zł
Wsparły 42 osoby