Inflacja jeszcze bardziej zabija! Walczymy z ...

Fundacja Na Pomoc Zwierzakom z Tereską to mała fundacja z Koszalina prowadzona przez mamę i córkę. Od lat toczymy walkę z bezdomnością, która jest kluczowa, aby zmniejszyć bezdomność zwierząt i zadbać o ich przyszłość, o życie jakie je spotka. Rozpoczynałyśmy swoją historię od wolontariatu w Schronisku, poprzez Dom Tymczasowy, aż do założenia Fundacji, prowadzenia Domów Tymczasowych i ratowania codzienego zwierząt, opiekowania się adopcjami. 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Wszyscy nasi podopieczni zarówno psy jak i koty, które ratujemy, a ilość uratowanych zwierząt nie jest mała bo sięga setkom!!! poddawane są zabiegom sterylizacji i kastracji. Każdy adoptowany zwierzak nie powiela bezdomności, a dzięki temu mniej zwierząt ma szansę na trafienie na ulicę, do Schroniska, czy też na łańcuch i kojec. Mówimy stop trzymania psów na uwięzi! 

Mając świadomość jak Gminy i Miasta w mały sposób angażują się pomoc zwierzętom, ich ratunek i opiekę, działamy jeszcze mocniej! Pragniemy nieść pomóc w tych trudnych czasach inflacji - opłacając zabiegi kastracji i sterylizacji dla osób, których na to nie stać, a są to właściciele lub społeczni opekunowie zarówno kotów jak i psów.

Bieda zagląda w oczy nie tylko zwierzakom ale i ich opiekuno, dlatego staramy się na chwilę obecną pomagać tym najuboższym, ktorzy tak jak my kochają zwierzaki.

Anonimowy Pomagacz

Inflacja doprowadzi do tragedii i powielania się znów coraz bardziej bezdomności, rozpoczęło się na nowo porzucanie, rozmnażanie, a my wciąż musimy dbać i walczyć o zwierzęta, bo jest to naszym celem! NA POMOC ZWIERZAKOM! Niesiemy tą pomoc każdego dnia!

Skarbonka jest dla nas ogromną szansą w niesieniu pomocy dla opiekunów i zwierząt. 

Ostatnio uratowany został przez nas Simba - kot perski, który porzucony przez właścicieli! Trafił do nas w przerażającym stanie, skrajnego zaniedbania i zagłodzenia, a już teraz wygląda zupełnie inaczej pod naszą opieką i na starość rozpoczynamy poszukiwanie dla niego domu. 

Anonimowy Pomagacz

Inflacja doprowadza do oddawania z adopcji psów: Zoji, Ozziego i Misi! oraz kotów: Cezara, Cloe, Płomyka i Liska. Jeśli inflacja i brak rozsądku niektórych opiekunów doprowadza do oddawania członków rodziny to co będzie dalej? Domowe zwierzęta będą przeżywały dramat, a co z bezdomnymi które  wciąż czekają na ratunek i pomoc?

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Przekazujemy i rozdajemy karmę dla społecznych opiekunów, dla osób dokarmiających zwierzęta, a także dla tych których inflacja przytłacza, brakuje im funduszy dla chleb a co dopiero dla zwierząt! Ze zbiórek szkolnych, przedszkolnych i od prywatnych osób - karmę przekazujemy dalej w trosce o los zwierząt! 

Anonimowy Pomagacz

Edukujemy w zakresie odrobaczania zwierząt domowych i bezdomnych. Dbamy o ich zdrowie, dlatego na bieżąco organizujemy akcje odrobaczania zwierząt i przeznaczamy dla osób, które się zgłoszą preparaty do odrobaczania. Edukacja jest ważna dla zdrowia i życia zwierząt! 

Anonimowy Pomagacz

Zakupujemy preparaty na odrobaczanie i przekazujemy je dalej! 

Anonimowy Pomagacz

Dlatego prosimy weź udział w walce z bezdomnością razem z nami! 

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na cele statutowe fundacji. 

Dołącz do wilkeij akcji pomagania i nieś znami pomoc pod hasłem : 

NA POMOC  ZWIERZAKOM !

Wsparli

200 zł

Agata

Powodzenia
25 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
9 540 zł
Wsparły 534 osoby