Wilku połamane, zagłodzone psie nieszczęście

Magda Pasterz
organizator skarbonki

Wilku, to młody psiak, może troszkę w typie owczarka belgijskiego. Przyjechał do nas po wypadku. Niestety w ciężkim stanie - wychudzenie i złamane dwie łapy - z przodu i z tyłu. Przednia musiał być w gipsie, tylna stabilizowana chirurgicznie za pomocą gwoździ. Wilku od początku wszystkich rozczulał, wszystkie zabiegi znosił cierpliwie i spokojnie, chociaż wiedzieliśmy, że odczuwa ogromny ból. Ale Wilku ma w sobie wielką siłę życia, nawet na spacerach udawało mu sie poruszać samodzielnie - tylko na dwóch sprawnych łapkach. Wilku od kilku tygodni przebywa w przychodni weterynaryjnej i niestety zaczyna z dnia na dzień pogrążać się w depresji. On tak bardzo potrzebuje człowieka, domu, głaskania, wspólnego przebywania.

Wilku jest po operacjach łap i po kastracji, jednak w jego tylnej łapie nastąpił zanik mięśni z racji tego, że na łapie tej nie stawał przez długi czas. Wymaga natychmiastowej rehabilitacji oraz suplementacji i wysokoenergetycznej karmy.
Bardzo prosimy Państwa o pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji psiaka, naszym marzeniem jest by choć w części odzyskał formę i mógł swobodnie poruszać się na czterech łapkach.

Wsparli

20 zł

marjas66

Trzymaj się psiaku !!! Teraz warto żyć !!!
100 zł

D.

Chłopaku będziemy o Ciebie walczyć do końca, trzymaj się i Ty też walcz, bo bez Twojej woli życia my za dużo nie wskóramy :(
20 zł

Monika Goszczyńska

Trzymaj się Wilku!
Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
28%
200 zł Wsparło 9 osób CEL: 700 ZŁ