Omijany przez tysiące osób w centrum Wrocławia❗️Jak długo by jeszcze konał❓

Wsparło 179 osób
7 805,20 zł (130,08%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 3 Czerwca 2021

Zakończenie: 1 Lipca 2021

Chodząca grzybnia - tak możemy opisać odebranego wczoraj Kaspiana z wrocławskiej meliny. Po trwającej ponad 4 godziny interwencji, wraz z asystą policji udało nam się zabezpieczyć cierpiące zwierzę. Gdyby nie reakcja empatycznych kobiet i ich dążenie za wszelką cenę do ustalenia adresu właścicielki psa, skrajnie zaniedbany owczarek najpewniej jeszcze bardzo długo cierpiałaby w swojej kaźni.

Odbiór psa nie należała do najprostszych, ponieważ zarówno właścicielka zwierzęcia, jaki i jej patologiczna córcia starały się za wszelką cenę udowodnić, że psiak ma się u nich świetnie - wychudzenie tłumaczyły wiekiem, niepohamowaną żarłoczność - demencją, grzybicę skóry obejmującą całe ciało - COVIDEM, a brak wizyty u weterynarza - napiętym grafikiem. Zaprezentowane w garze obgotowane same kości, miały stanowić jedyny rarytas dla Kaspiana.

Niestety rodzina ta była idealnym przykładem powszechnych „zaniedbywaczy” - jak pies jest stary, to się nie leczy, bo po co? Życzymy tym wszystkim osobom tego, by w leciwym wieku, cierpiąc z powodu gnijącej i ropiejącej skóry, parchów na narządach płciowych, cuchnąc odorem śmierci jak TEN PIES - nie uzyskały jakiejkolwiek pomocy❗️

Kaspian trafił do całodobowej kliniki weterynaryjnej, do której również miała czelność przyjechać agresywna i wulgarna córcia. Ze swoimi złotymi pierścionkami na łapach, zaatakowała inspektora, po czym odjeżdżając z kliniki, prawie przejechała mu po nodze. Była bardzo niepocieszona diagnozą, jednogłośnie mówiącą o rażącym zaniedbaniu. Odmówiła zapłaty za badania, trzaskając drzwiami kliniki... Tak właśnie w praktyce wygląda odpowiedzialność właścicieli za swoje zwierzęta.

Sprawcom za ich zaniedbania grozi do 3 lat pozbawienia wolności, my tymczasem robimy wszystko, by uratować Kaspiana. Zauważcie go i pomóżcie go wyleczyć. Nie bądźcie jak tysiące mieszkańców Wrocławia, którzy od półtora roku widzieli zaniedbane zwierzę i nie zrobili nic... Przechodzili obojętnie obok tej tragedii

Pomogli

Ładuję...

Organizator
29 aktualnych zbiórek
206 zakończonych zbiórek
Wsparło 179 osób
7 805,20 zł (130,08%)
Wesprzyj