Zbieramy na wybieg dla uratowanych lisów. Dołącz do nas!

Zbiórka zakończona
Wsparło 371 osób
14 123,50 zł (47,07%)

Rozpoczęcie: 2 Lipca 2021

Zakończenie: 15 Września 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Pomóż uratowanym lisom odzyskać lisie życie.

Lisi Azyl to miejsce na ziemi, w którym wyjątkowo skrzywdzone zwierzęta mogą żyć i odzyskiwać swoje zdrowie. Lisy odebrane z farm futrzarskich, chore lub porzucone i wykorzystane, to dla nich powstał AZYL bezpieczeństwa, dzikości, ich zwierzęcej natury.

Każdego uratowanego lisa otaczamy specjalistyczną opieką i leczeniem, a naszym celem jest zapewnienie im jak najlepszych warunków, by choć trochę zrekompensować im dotychczasowe - zniszczone przez ludzi życie. 

Pod opieką Lisiego Azylu przebywają obecnie lisy, które PILNIE potrzebują nowego wybiegu. Większa przestrzeń pozwoli im nie tylko na lepszą rehabilitację, ale i obniżenie poziomu agresji. Dla lisów, które całe życie spędziły w klatkach wolna, bezpieczna przestrzeń jest na wagę złota! Mamy wolny teren, pomóżcie nam go zagospodarować.

Jak sami możecie zobaczyć  - te próby walki, mimo że oczka w kratach są małe - mogą być niebezpieczne, a podczas rozdzielania lisy w amoku potrafią przenieść agresję na opiekunkę azylu – co w normalnych okolicznościach by im się nie zdarzyło. Takie sytuacje mają negatywny wpływ na z trudem budowane relacje między lisami, a opiekunką.

Nie chcemy się poddawać! Codziennie walczymy o ich lepszy los! Z Waszym wsparciem mamy szansę zapewnić im dużo lepsze warunki!


Mamy:
- kilkaset m2 nieużywanego, zarośniętego terenu, którego przystosowanie na wybieg przekracza nasze możliwości finansowe;
- mnóstwo zapału i serca dla naszych podopiecznych
- lisy, które mają szansę na lepsze życie;

Dzięki nowemu wybiegowi będziemy w stanie wypuszczać więcej lisów na spacery w tym samym czasie, co przełoży się na większy komfort ich życia.

Zebrane środki wykorzystamy na:
- wykarczowanie i wyrównanie terenu o powierzchni około 400m2
- ogrodzeniu go siatką z murowaną podmurówką zabezpieczającą przed przekopaniem
- częściowym - od strony schroniska - ogrodzeniu deskami do wysokości 2m co da izolację azylu od uczęszczanej części schroniska
- zabezpieczeniu góry wybiegu siatką na specjalnych “odbojach”, co zapobiegnie wspinaniu się lisów
- zmiana dachu na murowanym budynku oraz niezbędne prace ślusarskie i spawalnicze, żeby dostosować go na wolierę dla lisa Jarusia

Dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
1 zakończona zbiórka
Wsparło 371 osób
14 123,50 zł (47,07%)