Wyjątkowe Rodzeństwo zbiera na nowe życie

Matka PsiOlka
organizator skarbonki

Jak pewnie trudno nie zauważyć grono naszych tymczasowiczów ostatnio powiększyło się o dwa kolejne pyszczki.

Psiaki wraz ze swoim rodzeństwem zostały podrzucone pod Schronisko Canis w Kruszewie.

I choć mamy już w domu tymczasowych pasażerów, postanowiłam, że pod opiekę fundacji zgarniemy jeszcze tę wyjątkową dwójkę.

Matka PsiOlka

A czemu wyjątkową? O ile pewnie nie jest wielkim zdziwieniem urodzenie się z króciutkim ogonkiem (chłopczyk), o tyle narodziny z niewykształconą jedną łapką (dziewczynka) są dość zaskakujące.

Matka PsiOlka


Do tej pory nie pokazywałam Wam, że cokolwiek jest z malutką nie tak, bo jest wesołym, zawadiackim pieseczkiem, który świetnie sobie radzi i nie chciałam, żeby była oceniana przez pryzmat swojej niepełnosprawności.


Dzieciaki zbierają na bieżące utrzymanie (czipowanie, odrobaczenie, szczepienia, jedzonko i wiadomo - podkłady! :D ) oraz diagnostykę malutkiej.


Mamy już umówione wizyty u ortopedy, neurologa oraz usg - musimy upewnić się czy psinka rozwija się prawidłowo. W takich przypadkach jak niedorozwój łapki istnieje ryzyko niedorozwoju także innych organów - mamy nadzieję, że te kontrolne wizyty, potwierdzą nasze domniemanie, że psince nic poza tym nie dolega, ale na wszelki wypadek wolimy dmuchać na zimne.

Pomożesz nam w tym? :))

Wsparli

100 zł

Magda

Czas domknąć tę zbiórkę jeszcze przed północą 😀
100 zł

Burzka

7 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Julia

10 zł

Monika

Zawsze pomogę 🥰
30 zł

Angelika

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
107%
3 454 zł Wsparło 107 osób CEL: 3 200 ZŁ