Wyprawka dla malucha

evelin
organizator skarbonki

Trochę nam się ostatnio w Fundacji porobiło - pod naszą opiekę trafiła bardzo nietypowa kocia rodzinka...6 kociąt wychowywanych wspólnie przez dwie kotki! Tak, tak, to nie żart - matki karmią młode nawzajem i spędzają razem cały czas. Aż serce się rozpływa na ten widok <3 

 

W związku z tym, że kociaków jest - jak już wcześniej wspominaliśmy - AŻ 6 (!) bardzo przydałaby nam się Wasza pomoc w dwóch kwestiach. Po pierwsze, potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam wybrać imiona dla maluchów (uwierzcie, że przez lata działania naszej Fundacji pomysły zdążyły się nam już skończyć ;) ), po drugie taka ilość kociaków oznacza dla nas dodatkowe, wysokie wydatki. W związku z tym przyda nam się wsparcie w sfinansowaniu wyprawki dla osesków! 

 

Reguły zabawy są następujące: 

 

1. Dorzuć do naszej zbiórki kilka złociszy 

2. W komentarzu wpisz proponowane imię (PRZYKŁAD: KOTKA1 Misia). Pamiętaj, że imiona nie mogą pokrywać się z tymi, które już wcześniej pojawiały się w naszej Fundacji. Swój pomysł skonsultować można z listą, która znajduje się tutaj: http://agapeanimali.org/w_swoim_domu.php?page=24&a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;lang=pl

3. Po zakończeniu zbiórki przeprowadzimy losowanie, które pozwoli nam wybrać imię dla każdego malucha. Zebrane środki w całości przekazane zostaną na utrzymanie kociaków w szczególności na ich wyżywienie, pierwsze badania, szczepienia oraz odrobaczenia ;) 

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Wsparli

5 zł

Aas

Kotka1 Chanel Kocurek 1 Gucci
30 zł

J

Kawowa kocia rodzinka mogłaby wyglądać tak - Kocurki: Latte, Cortado, Doppio. Kotki: Mohka, Vienna, Irish. :)
30 zł

Ula

15 zł

Karola

Dla trójkolorowej koteczki proponuję imię Yoko :)
50 zł

od pi, sigmy i rogera :-)

moim życzeniem jest aby na świecie żadne zwierzę nie cierpiało, nie zaznało krzywdy, głodu i biedy, aby każdy z nich miał kochający na zawsze dom.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
59%
1 196 zł Wsparły 32 osoby CEL: 2 000 ZŁ