Bezduszność pseudowłaścicieli nie zna granic

Zbiórka zakończona
Wsparły 132 osoby
5 907 zł (107,4%)

Rozpoczęcie: 26 Października 2020

Zakończenie: 1 Stycznia 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
01 Listopada 2020, 19:44
Nala opuściła klinikę weterynaryjną


Dziś uratowana Nala opuściła klinikę weterynaryjną i zaczyna dochodzić do sił w naszym ośrodku. Suczka jest jeszcze bardzo słabiutka, nieustannie śpi, a na spacerach nie wytrzymuje więcej, niż 10 minut Silne leki powoli zaczynają przynosić oczekiwane rezultaty...

Wystarczy spojrzeć na tę sunię, by dostrzec ogrom jej cierpienia. Właściciele wyjechali, a w opustoszałym domu zostawili psa - bez nadzoru lekarskiego i chociażby grama wody. Jak długo suczka konała, tego nie wiemy. Kto się miał nią zajmować podczas nieobecności pseudowłaścicieli? Na to pytanie również nie znamy jeszcze odpowiedzi. Wiemy jednak, że nie miała ona zapewnionej JAKIEJKOLWIEK opieki.

przypomnijmy, że bijący w momencie interwencji od psa smród przyprawiał o mdłości. Nawet dla przyzwyczajanych do swądu osób obcowanie ze zwierzęciem było nie lada wyzwaniem. Grzybiczo-ropny odór był wynikiem głębokiego ropnego zapalenia skóry, świerzbowca, a także nieleczonej latami grzybicy. Prócz tego ogromna dziura na kolanie penetrujący do stawu, w której widać kość! Z tego miejsca również sączyła się ropa.

Jak zawsze zrobimy wszystko, by przywrócić ją światu, a także surowo ukarać oprawców. Za znęcanie się nad suczką może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Wystarczy spojrzeć na tę sunię, by dostrzec ogrom jej cierpienia... Właściciele wyjechali, a w opustoszałym domu zostawili psa - bez nadzoru lekarskiego i chociażby grama wody. Jak długo suczka konała, tego nie wiemy. Kto się miał nią zajmować podczas nieobecności pseudowłaścicieli? Na to pytanie również nie znamy jeszcze odpowiedzi. Wiemy jednak, że nie miała ona zapewnionej JAKIEJKOLWIEK opieki.

Bijący od psa smród przyprawia o mdłości. Nawet dla przyzwyczajanych do swądu osób obcowanie ze zwierzęciem jest nie lada wyzwaniem. Grzybiczo-ropny odór jest wynikiem głębokiego ropnego zapalenia skóry, świerzbowca, a także nieleczonej latami grzybicy. Prócz tego ogromna dziura na kolanie, penetrująca do stawu, w której widać kość! Z tego miejsca również sączy się ropa.

Jesteśmy w trakcie diagnostyki❗️WALCZYMY❗️

Zrobimy wszystko, by przywrócić ją światu, a także surowo ukarać oprawców. Za znęcanie się nad suczką może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
24 aktualne zbiórki
161 zakończonych zbiórek
Wsparły 132 osoby
5 907 zł (107,4%)