Walczymy z grzybicą

Karolina
organizator skarbonki

Wiktor, Lęborek i Mieciu. Niezwykle trio. Jeden z cukrzycą, drugi z FIV, trzeci z FeLV. Jedna rzecz ostatnio połączyła te trzy kocury. Wszystkie trzy mianowicie zmagają się z grzybicą. Próbowaliśmy kąpieli w leczniczych szamponach, leków doustnych, szczepienia Biocanem. Wszystko na nic. Niby na chwilę było dobrze, a później, niestety, wstrętny grzyb przypuszczał atak ze zdwojoną siłą. Ucierpiały jedynie ich, już i tak obciążone wcześniejszym leczeniem, biedne kocie organizmy.

Ich szansa to Insol. Szczepionka, która okazała się niezwykle skuteczna w przypadku innego naszego podopiecznego - Alojzego Mola. 

Jedna dawka tej szczepionki to koszt 220 złotych. Każdy z trzech kotów musi przyjąć ją dwukrotnie. 220x2x3=1.320 zł.

Wiemy, że nie mamy wyjścia. Wiemy, że musimy ją podać. Wiemy też, że stan naszego konta w tej chwili to niewiele ponad 25.000 zł. Musi nam starczyć do przełomu czerwca i lipca, gdy zaczną spływać środki z 1%. Wiemy, że będą to środki od Was. Dzielnie i gromadnie wspieracie nas bowiem również w tym zakresie.

Przy tych trzech kotach nie możemy jednak czekać tak długo. Każdy z nich i tak już swoje w życiu przeszedł. Wystarczy im wrażeń, chorób i przypadłości.

Prosimy Was zatem znowu o pomoc w opłaceniu szczepienia Insolem dla tych trzech kawalerów, którzy postanowili dołożyć sobie do kolekcji wpisów w książeczce zdrowia ten o grzybicy.

Wsparli

10 zł

Asia

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

Grosz do grosza...
67 zł

sianowianka

Dla staruszka Wiktorka
X zł

Kasia

Powodzenia!
30 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
62%
831 zł Wsparło 20 osób CEL: 1 320 ZŁ