Ta zbiórka to nasza jedyna szansa! Od jej powodzenia zależy dalszy los zwierząt...

Wsparły 1 602 osoby
73 960 zł (61,63%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 7 Kwietnia 2022

Zakończenie: 21 Października 2022

Godzina: 21:00

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku z całego serca życzą Ktosie. 

Bardzo Wam dziękujemy za okazane nam wsparcie, za każdą wpłatę i udostępnienie. To dzięki Wam możemy witać w pełnym składzie Nowy Rok, w Azylu nie zabrakło jedzenia, mogliśmy kontynuować leczenie, wykonać wszystkie niezbędne zabiegi profilaktyczne. Udzieliliśmy również pomocy zwierzętom w potrzebie przyjmując ich do naszego Azylu. W 2022 roku przyjęliśmy pod opiekę cztery konie z Ukrainy Eberta, Vivata, Orlika i Dżima oraz 2 kotki Yanę i Iwana. Jako darowiznę przyjęliśmy kucyka Niunia, porzuconego w trakcie leczenia kucyka Felka oraz maleńkiego kotka Węgielka. Powróciły do nas kózki Rozalka, Jaś i Tosia oraz przyjęliśmy pod opiekę kozy z innej organizacji Gucia i Maję. Do naszego Azylu trafiła również Veronika – źrebak, którego dokarmiamy mlekiem. Kozia rodzina powiększyła się o przytulaśnego Matołka, ciekawskiego Cymbałka i czarnego dzikuska Lucjana. Pod naszą opiekę trafiła również sunia ze szczeniętami.

Fot. Vivat -koński staruszek, którego przyjeliśmy z Ukrainy. 

Fot. Ebert - przyjechał do nas z Charkowa 

Fot. Niunio (kucyk po urazie miednicy)

Fot. Dżim i Orlik (konie przyjechały do nas z zakładu karnego z Ukrainy objętej wojną) 

Fot. Ivan i Yana kotki z Ukrainy -zamieszkały w naszej stajni 

Fot. sunia ze szczenietami (odbiór interwencyjny) 

Film. Felek - porzucony kucyk - tak się cieszył gdy do nas przyjechał - jeden z wiekszych łobuziaków w naszym Azylu - wreszciema dom i rodzinę czyli swoje stado. 

Fot. Rozalka, Jaś i Tosia 

Fot. Cymbałek i Matołek 

Fot. Węgielek - już po kastracji, został do nas podrzucony jako kiku tygodniowy kociak - bardzo płakał, na szczęście został przyjety przez nasze stajenne kotki.

Film. Veronika - źrebak,który dokarmiany mlekiem. 

Bardzo Wam dziękujemy, przetrwaliśmy dzięki Wam! Udało się nam spłacić wszystkie zaległe zobowiązania oraz na bieżąco opłacaliśmy leczenie, dostawy i obsługę koni.

Walka o przetrwanie nie była łatwa, ale warto było i cieszymy się, że nas obdarzyliście zaufaniem i razem z nami odmieniacie świat zwierząt. Aby łatwiej było uzbierać środki niemalże równolegle toczyły się 3 zbiórki na przetrwanie naszego Azylu (od 7.04 do 21.10.2022). Łącznie uzbieraliśmy 145 479,10 zł. Wydatki w tym okresie wyniosły 147 821,22   zł. Dla ułatwienia nam zadania rozliczenie zrobiliśmy wspólne do tych trzech zbiórek. Siano, słoma i ściółka dla koni chorych na RAO łączna kwota 28515,95 zł, zaległości związane z Azylem w Krepie 10097,55 zł dzierżawa terenu i koszty z tym związane 31050,79 zł, usługi kowalskie 11439,60 zł, usługi związane z obsługą koni w tym pracownik Azylu 32207,21 zł, leczenie, profilaktyka, leki, suplementy i opatrunki 34510,12 zł. Jak widać największy koszt to koszt związany z leczeniem koni.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i prosimy o dalsze wspieranie naszego Azylu i  na kontynuowanie naszej misji ❤️

Zarząd Fundacji Ktoś

Renata i Małgosia

oraz uratowane Ktosie 🐴

kontakt: biuro@fundacjaktos.org, tel. 501000774

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
102 zakończone zbiórki
Wsparły 1 602 osoby
73 960 zł (61,63%)
Adopcje