Zbyt mali dla Dzikiego Azylu

Agnieszka Agnieszka
organizator skarbonki

 Fundacja "Dziki Azyl" to jedyna mi znana fundacja w najbliższej okolicy, która zajmuje się dzikimi, rannymi zwierzakami.  Generuje to jak wiadomo duże koszty utrzymania. Część "pensjonariuszy" zostaje tu dożywotnie z powodu braku szans na przeżycie w naturalnych warunkach.

Założyciele fundacji "Dziki Azyl"piszą: "Nasza sytuacja jest nadal ciężka, a wręcz dramatyczna :(. Zwierząt codziennie do ośrodka trafia kilka. Najważniejsze jest dla nas to aby zwierzęta otrzymały niezbędną pomoc weterynaryjną i aby miały zapewniony odpowiedni pokarm i warunki bytowe.
Zarówno opieka weterynaryjna i często specjalistyczne żywienie to dla nas ogromne wyzwanie finansowe. Codziennie schodzą nam ogromne ilości świeżego mięsa, ryb, specjalistycznych karm, warzyw, środków czyszczących, opatrunkowych itp...
Oprócz ogromnych bieżących wydatków związanych z leczeniem i utrzymaniem zwierząt przebywających w ośrodku dochodzą koszty prądu, paliwa, wody, wywozu śmieci, odpadów i inne koszty związane z eksploatacją samochodu, budynku i terenu. Nadal zaległe faktury opiewają na kwotę ponad 6000 zł, auto którym wyjeżdżamy do zwierząt, bądź lekarza weterynarii wymaga naprawy. Prócz tego mamy również nieopłacone faktury u lekarza weterynarii za operacje, zabiegi i leczenie ponad 40 zwierząt. Nie wszystkim zwierzętom jesteśmy w stanie pomóc, ale się staramy nawet gdy szanse są niewielkie. Gdy się nam nie uda również ponosimy koszty leczenia, utrzymania i utylizacji.
Bardzo prosimy o wsparcie, w tym momencie każda, nawet ta najmniejsza wplata ma dla nas znaczenie <3. Bez Waszej pomocy i wsparcia nie będziemy w stanie pomagać tym zwierzętom." 

Zebrane w tej skarbonce środki mają na celu wesprzeć fundację w zakupie środków na leczenie i wyżywienie zwierzaków. 

https://www.facebook.com/dzikiazyl/

Wsparli

10 zł

Anna Dembska

Za fant (karteczki)
15 zł

kublik magdalena

koszula
10 zł

Wiola

Darowizna
30 zł

Anna Adamczewska

Żyrafka
10 zł

Magnesy

58 zł

Szram

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
19%
760 zł Wsparło 29 osób CEL: 4 000 ZŁ