Zbieramy na usunięcie zepsutych zębów Marleja!

Michalina Zabłocka
organizator skarbonki

Marlej został przyjęty do Fundacji Animal Security na początku kwietnia 2016 r. - w fatalnym stanie zarówno fizycznym, jak i psychicznym. 

Mieszkał na dworze, zamknięty w kojcu i kompletnie zapomniany! Był po prostu starym, skrajnie zaniedbanym psem, który już znudził się właścicielom i czekali aż pies w końcu ,,zdechnie”.

Marleyowi było wszystko! Gigantyczne kołtuny tworzące skorupę, tak, że nie miał możliwości prawidłowego wypróżniania, bo skorupa sierści tworzyła ,,pieluchę” do której cały czas dokładał fekaliów i nosił na sobie. Dodatkowo przeraźliwie wychudzony, z problemami skórnymi, nie widział przez sierść, nie mógł stać... 

Prawdopodobnie był bity, bo po przyjeździe do nas ogromnie bał się dotyku - uciekał przerażony i chował się po kątach.. 

Teraz doszedł już do siebie w domu tymczasowym: przytył i odzyskał sprawność psychiczną. Potrafi już cieszyć się z kontaktu z człowiekiem i wie, że nikt go nie skrzywdzi. 

Nadszedł czas, gdy jest już w dobrym stanie fizycznym i możemy zająć się jego zębami, które trzeba usunąć. Marlej jest ogromnym żarłokiem, jednak każdy kęs sprawia mu ból - ropiejące dziąśła i stare, zzieleniałe zęby...

MUSIMY MU POMÓC - zróbmy to wspólnie!

Zbieramy pieniądze na jego zabieg usunięcia zębów, a także wyleczenia stanu zapalenia dziąseł, kastrację oraz szereg badań przedzabiegowych - związanych z wiekiem psiaka (ok. 15 lat).

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 1 000 ZŁ