Zima w Azylu dla psów i kotów

Honorata Byrdy
organizator skarbonki

Anonimowy Pomagacz


Zima to trudny okres dla nas jako prowadzących społeczny Azyl dla bezdomnych psów i kotów. Niemal każdego dnia docierają do nas kolejni podopieczni, a sądząc po aktualnej sytuacji społeczno-ekonomicznej w naszym kraju, z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy już napisać, że niestety bezdomnych zwierzaków będzie raczej przybywać.
Cechą ludzką a szczególnie naszą polską, narodową jest pomoc tym najbardziej potrzebującym, co my jako Polacy w ostatnim czasie wielokrotnie już udowodniliśmy. Mimo tego, że kryzys energetyczny za pasem, szalejąca inflacja, prosimy Państwa o pomoc, bo choć jest bardzo ciężko, my staramy się być i walczyć ile jeszcze sił w nas - te siły to też wsparcie ludzi dobrej woli, bez której my przestaniemy istnieć.

Mamy pod opieką około 50 psów i około 30 kotów (w naszym Azylu i domach tymczasowych) - w większości są to psy / koty mało lub nie adopcyjne, które czekają u nas na swój własny, wymarzony dom. Wszystkie są pod opieką, a my staramy się jak możemy, żeby zapewnić im jak najlepsze warunki.
Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli zakupić m.in.: opał, opał, opał, środki czystości, karmę suchą i mokrą, żwirek, podkłady higieniczne dla szczeniaków i psów starszych i innych rzeczy tak potrzebnych do funkcjonowania Azylu a przede wszystkim zapewnić stałą opiekę weterynaryjną dla podopiecznych naszego Azylu.

Wierzymy, że dzięki Wam uda nam się zabezpieczyć nasze kociaki i psiaki na ten najgorszy zimowy okres.

Wsparli

15 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Justyna

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Monika

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
7%
720 zł Wsparły 22 osoby CEL: 10 000 ZŁ