Bo 1 zł ma moc! - edycja na Dzień Dziecka

Na czym polegał sukces początków Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Przede wszystkim na tym, że dotarła z informacją do tysięcy osób.  Organizatorzy nie mieli natomiast wpływu na wielkość wpłacanych kwot. Dlaczego nie spróbować zorganizować podobnej pomocy dla zwierzaków,  która bazuje na tym samym założeniu  czyli trafieniu do jak największej liczby osób, a które wystarczy, że wpłacą tylko 1 zł? Zrobiliśmy juz test takiego eventu, działa, wielu z Was przekonało się, że 1zł ma ogromną moc i przez całą dobę zebraliśmy więcej niż przez cały miesiąc.

Już niedługo Dzień Dziecka, póki co pod naszą opieką jest 25 kocich dzieciaków, trwa sezon maluchowy a my już jesteśmy "zatkani" kocimi rodzinami oraz znalezionymi sierotkami.       

Potrzebujemy stworzyć fundusz dzieciakowy, który pozwoli nam na ich odchowanie czyli zakup zapasów karmy, żwirku, odrobaczenia, szczepienia dla obecnych i przyszłych podopiecznych oraz na sterylizację ich matek i kolejnych kocic.      

Miesiąc utrzymania kociego dzieciaka łącznie z odrobaczeniami i szczepieniami to ...  250 - 300 zł, przy naszym stanie posiadania to konieczność zabezpieczenia kwoty w wysokości  6250 - 7500 zł. Do tego dochodzą sterylizacje matek, brak gwarancji, że  za miesiąc wszystkie kociaki znajdą domy oraz więcej niż pewność, że "zapukają" do nas kolejne kocie dzieci w potrzebie.   A przecież mamy jeszcze 50 dorosłych kotów na stanie, w sumie ponad 70 zwierzaków ...

Aby się przygotować na ten ciężki czas chcemy prosić o pomoc w zgromadzeniu 10 000 złotówek. To konieczność dotarcia do 10 tys osób, które przekażą tylko i aż 1 złotówkę. Nie wiemy czy się uda ale jeżeli nie spróbujemy to nie uda się na pewno .

Bardzo liczymy na Wasz udział, bo tylko razem jesteśmy w stanie tego dokonać, podobnie jak tych wszystkich dotychczasowych super rzeczy, które osiągnęliśmy działając wspólnie! W końcu Dzień Dziecka jest raz w roku i każdy na niego czeka :)

Wsparli

37 zł

Anonimowy Pomagacz

Dniami rozstania, a nocą powroty, Ja właśnie za to kocham koty.
1 zł

Anonimowa Pomagaczka

Jeszcze złotóweczka na szczęście i z wielkimi podziękowaniami dla osób, które pracują w fundacji :) Jesteście fantastyczni :)
20 zł

Rohirrim89

By choć troszkę pomóc braciom naszym najmniejszym
30 zł

Anonimowa Pomagaczka

NA SZCZĘŚLIWY DZIEŃ DZIECKA
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

Dla kocików
1 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
103%
10 300 zł Wsparło 831 osób CEL: 10 000 ZŁ