"Mruczek sam nie poprosi o pomoc" - zbiórka d...

Fundacja Psi Los
organizator skarbonki

Fundacja Psi Los

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I edycji ogólnopolskiej zbiórki środków przeznaczonych na zakup karmy dla bezdomnych i potrzebujących kotów.

Panuje powszechne przekonanie, że kot zawsze jakoś sobie poradzi. Niestety, ten stereotyp okazuje się całkowicie błędny. W dzisiejszych czasach wolno żyjące koty mają mocno „pod górkę”. Z jednej strony dokarmiane są przez osoby, którym ich los nie jest obojętny (tzw. karmicieli społecznych), z drugiej zaś zamyka się przed nimi piwniczne okienka lub przegania z miejsc, w których mogłyby się ogrzać i schronić przed mrozem lub deszczem. Wychłodzenie organizmu jest, poza głodem, bezpośrednim zagrożeniem życia dla kota. Często dosłownie w ostatniej chwili przeziębione i przemarznięte trafiają do schronisk lub zostają otoczone opieką przez fundacje, stowarzyszenia czy też przytuliska. Ile z nich nie ma tego szczęścia…

Jeśli chcesz wesprzeć koty przebywające pod opieką Fundacji "Zmieńmy Świat" przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Mruczek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Fundacja Zmieńmy Świat istnieje od 2002 roku. Prowadzimy koci azyl i koci szpitalik. Przebywa w nich obecnie 43 koty. Chore, porzucone, skazane przez innych na śmierć i zapomnienie. Często są to koty po wypadkach, okaleczone, skrzywdzone przez ludzi. Mamy koty z FIV, białaczką, panleukopenią. Pod opieka mamy tez koty wolnozyjące w Tarnowie i kilku innych miejscowościach. Razem już około 450. Zapewniamy im karmę i w miarę możliwości opiekę weterynaryjną. Trafiają do nas koty tez z odległych miejsc, gdzie nikt nie może pomóc albo są inne przeszkody. Większość kotów znajduje domy. Te kalekie czy nieuleczalne zostają u nas. Prowadzimy wiele kampanii informacyjnych i edukacyjnych. Przed nami wiele wyzwań. Kochamy koty. Są naszą pasją i miłością.

Wsparli

60 zł

Małgorzata

10 zł

Sylwia

100 zł

Iwona

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Patrycja

20 zł

Felix

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
8%
400 zł Wsparło 14 osób CEL: 5 000 ZŁ