Żorskie Stowarzyszenie dla zwierząt

Żorskie Stowarzyszenie dla zwierząt

Reprezentant Izabela Piontek

E-mail biurozsdz@gmail.com

Telefon 509257081

Lokalizacja Żory, śląskie

Nasza organizacja działa od 17 kwietnia 2013 roku. Jesteśmy młodą organizacją,  jednak zdążyliśmy w tym czasie uratować już nie jedno istnienie.  Są to przewżnie chore, zaniedbane, głodzone i po wypadkach zwierzeta. Współpracujemy w wieloma lecznicami i zapewniamy naszym podopiecznym wszystko co konieczne by mogły na nowo cieszyć się życiem. Leczenie, operacje, sterylizacje/kastracje, rehabilitacje, szczepienia, karmy specjalistyczne, pobyt w szpitalu, hotele ( tam, oprócz domów tymczasowych, przebywają nasi podopieczni na czas oczekiwania na dom) to wszystko kosztuje. Gdyby nie pomoc dobrych ludzi nie można by pomagać bo tylko razem można zrobić więcej

Organizujemy nie tylko zbiórki pieniedzy, ale i zbiórki karmy, która przekazujemy potrzebującym zwierzętom nie tylko w schroniskach, ale przekazujemy też ludziom posiadjącym zwierzęta i wielkie serca, ale majacych np kłopoty finansowe. Pomagamy takim rodzinom w opiece nad tymi zwierzętami i kiedy potrzeba to leczymy i sterylizujemy ich podopiecznych. 

Oprócz ratowania biednych zwierząt, zajmujemy się również edukacją. Spotykamy się z dziećmi i młodzieżą. Rozmawiamy o zwierzętach, o ich potrzebach i o tym co czują i jak należy i nie należy ich traktować. Rozmawiamy o bezpieczeństwie, jak się zachowywać się stosunku do zwierząt, których nie znamy. 

Nie jest nas dużo, ale kochamy zwierzęta i robimy wszytko co tylko możemy żeby poprawić ich los. 

Stowarzyszenie posiada status OPP (organizacja pożytku publicznego) i może przyjmować 1% (procent) podatku.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc naszym podopiecznym bo RAZEM MOŻNA WIECEJ :)

Pomogli

Ładuję...