Zwierzakobus to życie dla ratowanych zwierząt!

Izabella Szmurło
organizator skarbonki

Fundacja Wzajemnie Pomocni powstała w 2011 roku.

Anonimowy Pomagacz

I tak, od 10 lat wspaniali ludzie  - wolontariusze i darczyńcy – jesteście z nami. Dzięki Wam możemy więcej!

Anonimowy Pomagacz

Psy, koty, sterane konie, osierocone źrebię, niechciana krowa, owieczki, kozy, osiołek, królik, kaczka, indyk, kury, gołębie… historia każdego z nich to cała opowieść.

Anonimowy Pomagacz

Osobny rozdział tej opowieści to dzikie zwierzęta – znalezienie dla nich pomocy graniczy z cudem… Od lat ciągle ktoś przynosił różne zwierzęta do naszej lecznicy. To dla nich w naszej Fundacji powstał Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt im prof. Simony Kossak.

Anonimowy Pomagacz

Jesteśmy jedynym Ośrodkiem w okolicy ze stałą opieką weterynaryjną. Zgłaszają do nas wszystkie zwierzęta chore czy ranne – w ten sposób nie muszą czekać „do poniedziałku”.

Trafiają do nas zwierzęta z wypadków, ofiary psich napaści i cała rzesza najbardziej bezbronnych – zwierzęcych dzieci – piskląt i osesków.

Anonimowy Pomagacz

Lisy, kuny, sarny (dorosłe i maluchy), bobry, wydry, borsuki, dziki, niezliczona rzesza wiewiórek, zajączki, króliki, jeże, osierocony mały łoś… Ptaki dorosłe i ledwie opierzone dzieciaki – wszystkie wymagające pilnie pomocy...

Anonimowy Pomagacz

A my opatrujemy, składamy, podajemy leki, kroplówki…. Maluchy karmimy i ogrzewamy, by jak najlepiej zastąpić im matczyną opiekę…

Anonimowy Pomagacz

Wszystkich naszych podopiecznych trzeba do Fundacji przywieźć, dowieźć jedzenie dla ponad setki różnych zwierząt – każdemu według potrzeb!

Nie całą diagnostykę i nie wszystkie zabiegi jesteśmy w stanie przeprowadzić w naszej niewielkiej przychodni, pacjentów trzeba bezpiecznie transportować do specjalistów – do kardiologa, okulisty, stomatologa, chirurga kostnego, na badanie tomograficzne… itd… a profesjonalna rehabilitacja? Wszędzie trzeba dojechać!

Anonimowy Pomagacz

Zwierzęta gotowe do wypuszczenia wywozimy daleko od podwarszawskiego „tłoku”- ludzi, domów, samochodów, dróg -  np. w Bieszczady, na Mazury…

Kilometry, kilometry, kilometry…

Anonimowy Pomagacz

Bez nowego samochodu nasza sytuacja stanie się dramatyczna! Nie będziemy mogli pomagać!!!

Zwierzakobus? JEST NIEZBĘDNY!

Każdy Twój datek — nawet malutki — JEST WAŻNY!!!

Im więcej osób wpłąci choć 1 złoty, tym większe szanse na zdobycie samochodu dla zwierząt!

O WYGRANEJ w konkursie decyduje LICZBA Darczyńców!

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Bartek

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Asia

Szerokiej drogi!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
5 308,64 zł
Wsparło 205 osób