"Tam, gdzie ludzie dzielą się sercem, tam roś...

„Bezdomne kociaki schowane w krzakach – pomożecie?” „Ten pies nie ma nawet budy, w ogóle go nie karmią. Zabierzcie go, bo nie przeżyje!”

Prawie codziennie dostajemy takie wiadomości. Jako jedyna organizacja ratująca zwierzęta w naszym powiecie mamy mnóstwo pracy. I choć chciałybyśmy pomóc każdemu zgłaszanemu nam zwierzęciu, musimy mierzyć siły na zamiary. Dlatego dziś przychodzimy do Was z prośbą o pomoc.

Los Stowarzyszenia Zwierzaki Bezdomniaki Home for Pets jest w Waszych rękach! Tym razem prosimy jedynie o symboliczną złotówkę. Każda wpłata przybliża nas do wygranej w konkursie, w którym nie liczy się zebrana kwota, ale liczba pojedynczych wpłat. Dla nas każda taka wpłata jest na wagę złota. Z zebranych środków opłacimy:

- karmę dla naszych podopiecznych, którzy szukają domów

- opiekę weterynaryjną dla naszego stada oraz zwierząt, które będą pilnie potrzebowały pomocy 

- rozbudowę „psierocińca” i wstawienie kojców, do których trafiać będą odebrane interwencyjnie psy

- rozbudowę kociarni – marzy nam się wybieg dla mruczków, ale na razie odłożenie nawet niewielkiej kwoty na ten cel jest poza naszym zasięgiem.

Gdyby udało nam się wygrać konkurs, przeznaczyłybyśmy spore środki na kastrację psów i kotów bezpańskich oraz właścicielskich – wtedy, gdy opiekunów zwierząt na to nie stać.

Codziennie walczymy z bezdomnością zwierząt, a chciałybyśmy walczyć z problemem u podstaw, czyli zapobiegać rozmnażaniu zwierząt.

Wierzymy, że razem z Wami jesteśmy w stanie wiele osiągnąć i uratować wiele istnień. Idzie zima – zwierzakom będzie jeszcze trudniej.

Pomóżcie nam pomagać!

Wsparli

10 zł

MM

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2 281 zł
Wsparły 144 osoby