Wygraj Zwierzakobus dla Zwierzęcej Polany

Aleksandra Grynczewska
organizator skarbonki

Anonimowy Pomagacz

Kochani!

W zeszłym roku się nie udało, ale w tym wracamy z nowymi siłami!

Zbieramy na Zwierzakobus! Jest ich kilka, a o wygranej decyduje ilość indywidualnych wpłat. Podajcie informacje dalej, zmobilizyjcie swoje rodziny i znajomych, prosimy! Nie kwota ma znaczenie a ich ilość.

Po co nam Zwierzakobus? Chcemy dojeżdżać tam gdzie inni nie mogą! Tam gdzie potrzebna jest pilna pomoc, a zwierzaki żyją w skrajnie potwornych warunkach. Zwierzęta z  Mazowsza oraz Podlasia zawsze są w naszych sercach. Podlasie to silnie zaniedbany teren. Chcemy działać, ale bez porządnego auta się po prostu nie da... Przyjmujemy zwierzaki połamane, zniszczone przez człowieka, czasami na skraju śmierci: (*)Gordon, Gerda, Marvel, Madera, Ciapek to tylko kilka z nich. Dzięki Wam i Waszym dobrym sercom możemy im pomagać, zapewniać opiekę specjalistów oraz wspaniałych Domów Tymczasowych a psiaki nie mają pustych misek.

Zwierzakobus to czasami pierwsze miejsce w którym pies może się poczuć bezpiecznie, po wyrwaniu z rąk swoich oprawców. Obecnie radzimy sobie jak możemy, wolontariusze użyczają nam swoich aut i czasami tylko dzięki apelowi w social mediach udaje się nam zorganizować transport. Z mniejszymi psami jeszcze ujdzie, ale co zrobić gdy mamy do przewiezienia np. Barona - potężnego i agresywnego berneńskiego psa pasterskiego? Jak robic to bezpiecznie gdy nie mamy odpowiedniego auta? 

Mamy dużo próśb o pomoc w dalszych rejonach Polski. I niestety musimy odmawiać, bo jak pomóc jeśli nie mam odpowiedniego sprzętu? 

Dobre auto to podstawa działalności fundacyjnej. Prosimy wspomóżcie nas, pomóżcie nam wygrać Zwierzakobusa, pomózcie nam działać...

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
8 346,50 zł
Wsparło 746 osób